PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766273}

Zabójcza broń

Lethal Weapon
7,5 4 487
ocen
7,5 10 1 4487
Zabójcza broń
powrót do forum serialu Zabójcza broń

Obejrzałem dzisiaj 2 pierwsze odcinki, powiem wam jest całkiem nieźle.... Aktorzy pasują, myślę że to dobre zastępstwo dla Gibsona i Glovera.
Na prawdę czuć ten klimat zabójczej broni, ten serial zdecydowanie zasługuje na długie życie, aż szkoda że nie liczę się do jego oglądalności bo jak go anulują to będzie cholerna szkoda.

ocenił(a) serial na 7
DRSRng

Dokładnie mi też się spodobał ten serial mimo to że na forum widzę bardzo dużo negatywnych komentarzy , A wszystko przez to że dali tą samą nazwę co seria filmów . Pewnie zostanie skasowany bo 1 sezonie mimo to po obejrzeniu 3 odcinków nadal chcę obejrzeć kolejne .

ocenił(a) serial na 10
Tomasz_KOT

Po obejrzeniu pierwszego sezonu uważam ten serial za majstersztyk! Od 12 odcinka robi się zajebisty.

DRSRng

był już podobny serial
http://www.filmweb.pl/serial/Partnerzy-2012-610018
bardzo dobrze sobie radził i upieprzyli go po pierwszym sezonie też...

Łaska widza na pstrym koniu jedzie...

ocenił(a) serial na 10
Bartes123_2

Lethal Weapon ma 200% większą oglądalność niż Common Law.

LW - 6 milionów
CL - 2 miliony

:) Raczej nie radzili sobie tak dobrze

ocenił(a) serial na 5
Devirginator

a dziwisz się że LW ma większą oglądalność - jadą na marce. a jeśli chodzi o jakość i postacie uważam, że Common Law było dużo lepiej rozpisane pod tym kątem.

LW - mnie nie wciąga, nie intryguje - chemii między bohaterami brak. może się rozkręci (jestem przy 6 odcinku)

ocenił(a) serial na 5
Bartes123_2

tak jest.. Common Law (Partnerzy) - dużo lepszy i bardziej w duchu Zabójczej broni niż ten serial, wg mnie. Szkoda że zdjęli..

ocenił(a) serial na 8
DRSRng

Jest dobry w kit! Ja już nie mogę doczekać się następnego odcinka ;)

DRSRng

jak dla mnie to dno , i aktorzy zupełnie nie pasują szczególnie koleś grający Riggsa

Marek84

Zachęcony opiniami obejrzałem pół Pilota (na więcej nie mam już ochoty) i muszę podzielić Twoją opinię, koszmarny wybór Riggsa.

ocenił(a) serial na 4
Marek84

Tak właśnie szukam w temacie kogoś komu aktorzy nie pasują i jednak jest. Jestem wielkim fanem serii Zabójcza Broń i o ile ten serial się oglada całkiem znośnie to do jasnej cholery Gibson i Glover to to nie są i niestety nie będą. Nie da się ich zastąpić po prostu nie, koleś grający Riggsa na siłę pajacuje a i nie czuć ten chemii między głównymi bohaterami.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
DRSRng

Po pierwszych odcinkach patrzyłem na tytuł tego tematu jak na niewybredny żart. Riggs nachalnie nieokrzesany ale bez Gibsonowego błysku w oku, Wayans idiotycznie przerysowany młodzieniaszek teatralnie udający że co chwila łapie zadyszkę. Przepaść dzieląca aktorów z serialu od filmowych odpowiedników była kolosalna!

Po paru odcinkach jakoś się do nich przyzwyczaiłem, chyba też się nieco wyrobili (zwłaszcza Wayans - po pilocie postawiłem na nim krzyżyk). Różnica nadal jest ogromna, ale ich oglądanie przestało boleć. Do tego serialowi do końca sezonu udało się zachować dobre tempo, serwować odpowiednią porcję docinek i nieokrzesania, a nawet dołożyć jakiś poboczny wątek spajający dalsze odcinki.

Po zwiastunie byłem na nie. Po pilocie byłem na poły rozczarowany i zaskoczony. Po całym sezonie jestem na tak i z chęcią obejrzę drugi.

Khaosth

"Wayans idiotycznie przerysowany młodzieniaszek teatralnie udający że co chwila łapie zadyszkę"

młodzieniaszek?? koleś ma 57 lat!!
serialu jeszcze nie widziałem to się nie wypowiadam, ale z chęcią obejrzę bo widzę że jest więcej pozytywnych opinii niż negatywnych

Oswaldd

To nie to samo co film i aktor Mel Gibson, ale obejrze go do końca dla porównania

ocenił(a) serial na 8
Oswaldd

Wow, no to faktycznie nieźle się trzyma!
Tym niemniej wygląda jakby prowadził zdrowy tryb życia, więc ten motyw + żona pilnująca przestrzegania przez niego diety trochę do tego aktora nie pasował. W dalszych odcinkach na szczęście mocno go ograniczyli.

Oswaldd

Matko, Wyans rzeczywiście stary a nawet nie wyglada na 57

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones