PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10008771}

Zabawni

Drôle
6,9 281
ocen
6,9 10 1 281

Zabawni
powrót do forum serialu Zabawni

Pokładałam w tym serialu ogromne nadzieje, ponieważ jest to francuska produkcja (kocham!), a dodatkowo stoi za nim człowiek od Dix pour cent. Niestety, odbiłam się od tego serialu jak od ściany. Od samego początku nie potrafiłam wczuć się w fabułę, nie czułam bohaterów, a cały sezon obejrzałam pobieżnie robiąc porządki w domu. Nie wiem, może to wina tego, że stand-up to kompletnie nie moja bajka.

ocenił(a) serial na 9
iri1993

Wróć proszę do niego wieczorem z lampką wina zrelaksowana ....Jestem zachwycony to naprawdę perełka. Czasem chyba jednak nasze życie ma wpływ jak odbieramy filmy ,seriale mam na myśli nasz chumor lub jego brak ! Pozdrawiam .

lupus198116

Fakt, coś w tym jest. Do Dix pour cent też podchodziłam jak pies do jeża i dopiero przy drugim podejściu przepadłam w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Postaram się tutaj jeszcze raz to obejrzeć.

ocenił(a) serial na 9
iri1993

To zabieram się za ten Dix pour cent zapowiada się świetnie ,dziękuję dam znać potem jak było !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones