PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=859026}
plakat filmu Zabić ból

Zabić ból

Painkiller
7,1 3 963
oceny
7,1 10 1 3963
Zabić ból

"Zabić ból" to miniserial o przyczynach i konsekwencjach amerykańskiego kryzysu opioidowego przedstawiający historie sprawców, ofiar i poszukiwaczy prawdy, których życie na zawsze zmieniło się po wynalezieniu oksykodonu. To studium przestępstwa, odpowiedzialności i systemów, które wielokrotnie zawiodły setki tysięcy Amerykanów, na"Zabić ból" to miniserial o przyczynach i konsekwencjach amerykańskiego kryzysu opioidowego przedstawiający historie sprawców, ofiar i poszukiwaczy prawdy, których życie na zawsze zmieniło się po wynalezieniu oksykodonu. To studium przestępstwa, odpowiedzialności i systemów, które wielokrotnie zawiodły setki tysięcy Amerykanów, na podstawie książki Barry'ego Meiera "Zabić ból. Imperium oszustwa i kulisy epidemii opiatowej w USA" oraz artykułu Patricka Raddena Keefego "The Family That Built the Empire of Pain" z magazynu New Yorker.

Zabić ból
Zwiastun nr 1 (polski)
nr 1 (polski) 2023-07-12T08:43:35 https://fwcdn.pl/webv/59/10/65910/65910.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/126/859026/Zabic_bol___Oficjalny_zwiastun___Netflix.vp9.1080p.webm
Zabić ból zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

na podstawie
Barry Meier (książka) /
dystrybucja
Netflix
studio
Netflix (produkcja) / Film 44 / Jigsaw Productions
tytuł oryg.
Painkiller
inne tytuły

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF, Polsat Box, Disney+, Skyshowtime, FlixClassic, Play Kraków, Red Carpet i VOD Warszawa.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.