PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697645}

Zadzwoń do Saula

Better Call Saul
8,3 79 280
ocen
8,3 10 1 79280
8,8 17
ocen krytyków
Zadzwoń do Saula
powrót do forum serialu Zadzwoń do Saula

3 dni temu rozpoczęto filmowanie 4 sezonu BCS.

Źródło: https://twitter.com/petergould/status/950576149968535552

ocenił(a) serial na 7
dawid1420

Dopiero? To kiedy będzie premiera, we wrześniu?

ocenił(a) serial na 10
dirt16

Słabo trochę. Niedługo sezony seriali będą "regularnie" co dwa lata wychodzić.

ocenił(a) serial na 9
bartheez_2

Jesli regularność w wypuszczaniu kolejnych sezonów miała by powodować spadek jakości przez pisanie scenariusza "na kolanie" to niech lepiej powstają wtedy kiedy materiał źródłowy jest "dopieszczony". Jest zbyt duża konkurencja a widz już się nie zadowoli byle czym. Zbyt dużo tytyłów skasowano ostatnio żeby ryzykować wypuszczeniem czegoś prawie dobrego.

ocenił(a) serial na 10
dirt16

Tak, we wrześniu niestety.

Nie mam pojęcia dlaczego ten serial robi TAK DŁUGIE przerwy między sezonami. Napisanie dobrego scenariusza aż tak długo zajmuje? Czy AMC ich z jakiegos powodu powstrzymuje? Bladego pamięcia nie mam, ale sami sobie w stopy strzelają tak postępując. Ludzie zapominają o tym serialu.

ocenił(a) serial na 7
dawid1420

Szkoda. Pamiętam jak w tamtym roku wiosną leciały jednocześnie trzy seriale: Better Call Saul, Prison Break i Bates Motel. Człowiek wtedy nie czekał z niecierpliwością 7 dni na następny odcinek, tylko wręcz miał dylemat, który by tu oglądnąć danego dnia. Myślałem, że teraz będzie podobnie i będę musiał wybierać między Better Call Saul, a Westworld co obejrzeć najpierw, ale niestety tak się nie stanie. :(

dirt16

W zeszłym roku czekaliśmy aż do kwietnia
Drugi sezon był w lutym
Pierwszy w styczniu.

ocenił(a) serial na 7
Dziadek1991

No to ten powinien być w maju/czerwcu.

dirt16

Nie no.
Pierwszy sezon - Pierwszy miesiąc w roku
Drugi sezon - Drugi miesiąc w roku
Trzeci sezon - Czwarty miesiąc w roku
Więc skoro co sezon miesiąc się podwaja, to czwarty sezon powinien wyjść w ósmym miesiącu w roku, czyli w sierpniu.

ocenił(a) serial na 7
donmaslanoz14

To ja się boję pomyśleć kiedy będzie 5 sezon.

dirt16

W kwietniu 2020

ocenił(a) serial na 9
ocenił(a) serial na 9
camber

6 sierpnia premiera 4 sezonu.

dawid1420

Myślę, że warto czekać. Ważne, aby było co oglądać, a nie aby było JUŻ co oglądać ;) Liczę, że niedługo zobaczymy więcej postaci z BB, choć najbardziej lubię Gusa i Mike'a, których do tej pory było całkiem sporo w odcinkach.

pattielicious

Serio? Ja najbardziej Walta i Jessiego.

ocenił(a) serial na 8
dawid1420

Dobrze, ze przypominasz bo zapomnialem, ze ogladam ten serial.

ocenił(a) serial na 10
dawid1420

W przypadku tego serialu długie przerwy działają na niekorzyść - aktorzy starzeją się i całość robi się coraz mniej prawdopodobna. Po niektórych tego nie widać, po innych bardzo.

ocenił(a) serial na 10
ewagm1

No właśnie, aktorzy się starzeją, a szykuje nam się rozwleczenie, bo gdzieś coś tam na początku mówili o trzech sezonach, a tu już czwarty. Jeszcze jeden miał opowiadać o losach Saula po wydarzeniach z BB. Liczę, że w zamian za czekanie dostaniemy porządną serię. Choć nie ukrywam, że szkoda, że nie będzie odcinków teraz, tak jak w tamtym roku, czyli późną wiosną i wczesnym latem.

ocenił(a) serial na 10
LukaszJarosz25

Ta seria opowiadająca o wydarzeniach po BB nie jest pilna - mogą ją nakręcić nawet za parę lat ;-) Choć oby nie.

LukaszJarosz25

Mocno rozwlekli ten serial. Myślałem, że całość zamknie się w 4-5 sezonach, podobnie jak Breaking Bad. Wszystko wygląda na to, że na 5-tym się nie skończy, patrząc na dotychczasowe tempo rozwoju akcji.

ocenił(a) serial na 9
perun_6

Już jest S04E01 w sieci :]

ZSGifMan

Wiem, jestem na bieżąco :)
Dzisiaj wieczorem powinien się pojawić drugi odcinek z napisami.

ocenił(a) serial na 10
ZSGifMan

Czy mógłbyś powiedzieć na jakiej stronie szukać? :)

ocenił(a) serial na 9
TheTusiax

nasze(myślnik)kino(kropka)tv

;)

TheTusiax

zalukaj, alltube...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones