Zadzwoń do Saula (2015-2022)
Zadzwoń do Saula: Sezon 6 Zadzwoń do Saula Sezon 6, Odcinek 1
Odcinek Zadzwoń do Saula (2015-2022)

Wino i róże

Wine and Roses 56m
7,9 967
ocen
7,9 10 1 967
Zadzwoń do Saula
powrót do forum s6e1

Bez szału

ocenił(a) serial na 10

Jak w temacie. Czy to źle? Nie wiem, może to powolna gra wstępna w przygotowaniu do wielkiego "wybuchu". 5 sezon nas zaskoczył, więc jak to Vince Gilligan ma w zwyczaju, 6 powinien zaskoczyć jeszcze bardziej. Jedyny minus jest taki, że przez te dwa lata aktorzy się znacznie postarzeli, w szczególności Giancarlo Esposito i Bob Odenkirk.

ocenił(a) serial na 10
padak4mrd

Jest i tak lepiej niż się spodziewałem, akcja BCS w początkowych odcinkach każdego sezonu był bardzo powolna, tutaj tempo jest dużo szybsze. Drugi odcinek zdecydowanie lepszy według mnie.

ocenił(a) serial na 10
breakingbadfan

Właśnie, mam pytanie odnośnie tego drugiego odcinka. Jak go mogę obejrzec? Na Netflixie wyświetla mi się tylko ten jeden.

ocenił(a) serial na 10
padak4mrd

Nie oglądałem na Netflixie ;)

ocenił(a) serial na 10
padak4mrd

Zmień język profilu na angielski i będziesz miał drugi odcinek, po polsku powinien być jutro.

KeeRay

Wiesz może kiedy będzie z lektorem PL

ocenił(a) serial na 10
Robson8080

Niestety nie, ale biorąc pod uwagę, że poprzednie sezony można było oglądać z lektorem to ten też powinien za jakiś czas taką opcję otrzymać.

ocenił(a) serial na 8
padak4mrd

Bez szału?? Nigdy mi tak szybko nie zleciała godzina życia. To dopiero 1 odcinek

ocenił(a) serial na 9
Danio31b

Potwierdzam

ocenił(a) serial na 10
Keiser_Soze_666

Ja też potwierdzam :-)

Danio31b

Ja też potwierdzam ;)

ocenił(a) serial na 10
padak4mrd

Marudzisz. Bardzo dobry odcinek

ocenił(a) serial na 9
padak4mrd

też uważam, że był słaby, wydaje się jakby aktorzy wypadli ze swoich ról, i scenarzysta się zmienił. Dużo mało znaczących scen jest na siłe przedłużana, ogólnie cały klimat jest drętwy, nie to co w poprzednich sezonach :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones