Zadzwoń do Saula (2015-2022)
Zadzwoń do Saula: Sezon 6 Zadzwoń do Saula sezon 6, odcinek 7
odcinek Zadzwoń do Saula (2015-2022)

Wykonać plan

Plan and Execution 50m
9,2 1 392
oceny
9,2 10 1 1392
Zadzwoń do Saula
powrót do forum s6e7

Lalo

ocenił(a) serial na 9

Nie wiem jak wy, ale jestem niesamowicie zakochany w tej postaci. Absolutnie najlepsza postać z tego uniwersum. Schwarz charakter doskonały. Nie dość, że Tony Dalton genialnie ją zagrał, to cały rys psychologiczny tej postaci wykreowany przez twórców serialu zasługuje na najwyższe uznanie.

Pewnie Eduardo zginie na koniec serialu, ale marzy mi się, aby tak nie było. Chętnie zobaczyłbym serial, który nie będzie prequelem, gdzie on będzie tym najważniejszym.

ocenił(a) serial na 9
BennyLBK

Też uwielbiam Lalo. Jest potworem, ale w wielkim stylu. Dawniej moim faworytem był Gus i wiemy, że wygra to starcie, ale Lalo bije go charakterem na głowę.

ocenił(a) serial na 10
BennyLBK

Super postać, ale w całym uniwersum jest ich taka plejada, że ja bym go raczej do top 5 nie zmieścił.

Saul (z BB),
Walt,
Nacho,
Gus (z BB),
Howard,

Chyba by się przed nikogo z tej piątki nie wcisnął, ale fakt że wyszła kolejna super kreacja i szacun, że dali radę dołożyć kolejnego super antagonistę do wydawałoby się już kompletnego uniwersum.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones