PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10005539}

Zagłada domu Usherów

The Fall of the House of Usher
7,0 13 260
ocen
7,0 10 1 13260
6,7 7
ocen krytyków
Zagłada domu Usherów
powrót do forum serialu Zagłada domu Usherów

po co to jest ???

ocenił(a) serial na 1

nie wiem, to jakiś żart? ok, nie pamiętam szczegółów Poego, ale to nie był ten klimat. ok, to współczesne, ale......dla mnie nieoglądalne. Nudne tak że poezja. Nic nie wciąga, kompletnie mam gdzieś co się stanie. Horror? może będzie pod koniec bo niby coś w 1 ale już 3 odcinek i padaka. Za to klną jak Wilku z Wallstreet. Generalnie: AHS bieda, DeadRingers bieda, kilka nowych horrorów też bieda. Nowy Dracula to nawet nie ma co myśleć.

dave_semafor

Ja wyłączyłam w połowie drugiego odcinka, jak najmłodszy syn planował epicką imprezę i zapraszał na nią siostrę swojego brata... Jest tyle seriali czy filmów opowiadających o tym, jak zdeprawowani są bogaci ludzie, o ich narkotycznych orgiach i innych luksusowych fetyszach, czy komuś to się jeszcze nie przejadło? Bo ja już mam serio dość. O ile w pierwszym odcinku wykrzesałam z siebie jakiś cień zainteresowania tym co się stanie, to w drugim, podobnie jak Ty, zaczęłam mieć to gdzieś...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones