PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10005539}

Zagłada domu Usherów

The Fall of the House of Usher
7,0 13 222
oceny
7,0 10 1 13222
6,7 7
ocen krytyków
Zagłada domu Usherów
powrót do forum serialu Zagłada domu Usherów

Nawet przyjemnie się to oglądało,tylko autor Flonagan ma swoim stylu wplatanie w serial melancholijne pierdy,które momentami strasznie zamulają,wiecie te wszystkie sceny recytowania wierszy i przegadane kadry dające niby do myslenia,zajeiscie zbędne.

No i naliczyłem sie kochany netflixie 3 homoseksualne związki w okół jednej rodziny xDD .Drogi netflixie tak nie wygląda swiat,srednio co drugra rodzina nie jest spedaxlona no ale cóz musieli bo by sie udusili,najsmieszniej wypada ten prokurat,gdy na koniec mówi stary muxrzyn ze musi wracac do MEZA XDD.

Fajne motywy smierci,wzbogacenia sie przez oddanie tego co najcenniejsze diabłu /tutaj smierci.
Tylko jest jedna niespojnosc wszyscy giną nie z własnej woli,np cpun wyskoczył z balkonu nie dlatego ze chciał zrobic Magika tylko złapac kota,babka chciała zbic lustro itd itd to czemu ta Lekarka ( z mega irytującą mordą) sama jako jedyna zaciukała sie nozem,rozumiem ze była opeta przez smierc ale powinna zginac innaczej.

Dziwi mnie,ze do rody Usherów nie zaliczyła sie tez ta najnowsza zonka bez nogii,a najgorzej została potraktowana tez inna obca kobieta,która sie wzeniła do rodziny a zastanawiała sie tylko nad zdradą męża ( chodzi mi o tą co wyzarło jej skóre)

6 i pół na 10 wiec mozna sprobowac pierwszy odc jesli sie zastanawiasz nadal :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones