PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=326406}

Zaginiona

Vanished
7,5 353
oceny
7,5 10 1 353
Zaginiona
powrót do forum serialu Zaginiona

... Ten do tego strzelił, ale go chyba nie ustrzelił. Ta wróciła do tego, ale córki na razie nie mają. Organizacji nie rozbili. Nie wyjaśniło się tyle wątków z tego serialu, że doszedłem do wniosku, iż niepotrzebnie ściągałem i traciłem czas na oglądanie tego "dzieła". Ja rozumiem, że serial stracił na oglądalności, ale żeby zakończyć go w taki sposób? To jest traktowanie widza jak niedorozwiniętego osobnika, który wszystko łyknie. eeeeeeeeeeee

ocenił(a) serial na 8
Pawcio_5

true, true. Zgadzam sie. Krecac ostatnie 3 odc wiedzieli, ze to sa ostatnie 3 i to bylo widac momentami, ale zakonczenie otwarte zrobili choc wiedzieli, ze dalej nie beda krecic?!?! Kretyni!! A sam serial byl lepszy z kazdym odc, az nagle 7 byl swietny, a pozniej to juz bylo odcinanie kuuponow i nawet tego nie potrafili zrobic. Fe!!!

Misiek_5

do śmierci Grahama Kentona miał niesamowity klimat i naprawdę wciągał. Potem parę strzałów i trochę zabili serial. Ale i tak dobry był:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones