PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106789}

Zaginiony ląd - Dolina Jurajska

Land of the Lost
7,4 812
ocen
7,4 10 1 812
Zaginiony ląd Dolina Jurajska
powrót do forum serialu Zaginiony ląd - Dolina Jurajska

Witam. Zacznę od tego, że nie wychowałem się na tym serialu jak duży procent na tym forum.
Kiedyś brat pokazał mi jeden odcinek. Obejrzałem, ot serial jak serial (było to jak miałem 6 czy
7 lat). Wtedy oglądałem inne seriale (Friends, Mighty Morphin Power Rangers, Alf, Miodowe
lata) więc ten serial nie zrobił na mnie wrażenia (wcześniej oglądałem Jurassic Park, więc tu
raziły mnie efekty specjalne), na długo o tym serialu zapomniałem. Dziś mam 15 lat (dzisiaj
skończyłem) i postanowiłem do niego wrócić, bo gdzieś go znalazłem. Pobrałem wszystkie
odcinki z sieci i jestem przy 17 odcinku. Serial jak każdy ma wady:
-niezbyt przekonywująca gra aktorska, zwłaszcza Roberta Gavina (choć w drugim sezonie
poprawił się, Kevin był zresztą moją ulubioną postacią ludzką)
-efekty specjalne nie powalają, dinozaury wykonane nieszczegółowo, ale cóż lata 90.
Szczególnie raziła mnie scena, w pierwszym odcinku ze Sleestaksami. Jeden z nich zaczyna
kopać i widać mu plecy, ludzkie plecy
Jednak również są zalety:
-sympatyczni i zabawni bohaterowie (zwłaszcza Tasha, która potrafi rozbawić)
-wątki przyjaźni (np Kevin i Stink i wogóle wszyscy bohaterowie)
Patrząc na to wszystko, wady i zalety, oraz to, że serial ma świetny klimat z lat 90 i to, że lubię
dinozaury, ma ode mnie solidne 9. I bynajmniej nie z sentymentu (no, może trochę).
Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones