PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106789}

Zaginiony ląd - Dolina Jurajska

Land of the Lost
7,4 812
ocen
7,4 10 1 812
Zaginiony ląd Dolina Jurajska
powrót do forum serialu Zaginiony ląd - Dolina Jurajska

Pamiętam go z dzieciństwa zajebiście mi się podobał

ocenił(a) serial na 9
Jason23

Dokładnie, chociarz obejżałem mniej niż 5 odcinków mam zamiar do niego powrócić

użytkownik usunięty
Jason23

z pasma walt Disney przedstawia ;)

hm,nie wydaje mi sie zeby to bylo w pasmie disneya,co wiecej jestem prawie pewna ze nie

użytkownik usunięty
dzikaxxx

wiem to od innego uzytkownika

Jason23

mam to samo,nie wiesz w jakich latach byl emitowany?bo nie pamietam w jakim bylam wtedy wieku,podejrzewam ze ok 10 lat,albo i mniej.Tylko on mi zapadł w pamieci jako ''w krainie dinozaurów''nie wiem czy polska tv taki wlasnie dala tytul czy to cos z moja pamiecia:)hm,nie pamietalam z niego kompletnie nic,tylko wspomnienia jak czkalam na to i jak go uwielbialam,ale niestety jak teraz obejrzalam na yt to hm:(

ocenił(a) serial na 6
dzikaxxx

Premierowo to na tvp2 było puszczane w środku tygodnia, około godziny 14:00. Pamiętam że wracałem ze szkoły i nie mogłem zdążyć na początek :/ Chyba rok był 95 albo 96, jakoś tak.

ocenił(a) serial na 10
Jason23

Serial był super. Za dzieciaka miałem jobla na punkcie dinozaurów i oglądałem wszystkie filmy, które rozgrywały się w prehistorii itp.

ocenił(a) serial na 7
frycek49

dokladnie dinozaury byly za dzieciaka na topie :)

dominas_filmweb

Jest na youtubie po angielsku 26 odcinków czyli całość.

ocenił(a) serial na 7
Dariuszf

heh dzieki poszukam ;D

dominas_filmweb

Nie wiem czy znalazłeś ale jeśli nie to masz link https://www.youtube.com/results?search_query=land+of+the+lost+1991.

ocenił(a) serial na 7
Dariuszf

dziekuje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones