PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133834}

Zagubieni

Lost
7,6 173 856
ocen
7,6 10 1 173856
7,1 18
ocen krytyków
Zagubieni
powrót do forum serialu Zagubieni

NIELUBIANI BOHATEROWIE

ocenił(a) serial na 10

Hm, ciekawa jestem, kogo z LOSTów nie lubicie najbardziej.
Postacią, która mnie najbardziej działa na uzębienie jest Michael.

ocenił(a) serial na 9
villandra10

Michael też mnie czasem drażni, ale nie tak bardzo jak doktor Jack.
Ta postać zachowuje się po prostu zbyt zarozumiale żeby ją polubić!

ocenił(a) serial na 10
Nachtjager

Czlowieku ten temat byl juz zakladany 100 razy!!! Wypad z tego forum!

ocenił(a) serial na 10
zelmer

jak Ci nie pasuje, to nie czytaj albo sam spadaj, te forum nie jest zdaje się Twoją własnością

ocenił(a) serial na 10
villandra10

Masz racje nie pasuje mi, a jeśli coś na tym forum mi nie pasuje to znaczy, że ma już tego nie być:pp a śmietnik to sobie możesz robic ze swojego domu a nie z porządnego forum!

ocenił(a) serial na 10
zelmer

daj sobie już koleś spokój i czepiaj się innych wątków, złość i pieniactwo urodzie szkodzą, więc wyluzuj, pozdrawiam uniżenie

ocenił(a) serial na 10
villandra10

dodam jeszcze, że dla mnie durne to są watki w stylu: co lepsze - LOST czy PB albo kto jest przystojniejszy - doktor Jack czy może Sawyer

ocenił(a) serial na 8
villandra10

ja nie lubie michaela michelle rodriguez jak grała
bena i doktor położnik zasrana idiotka :P

villandra10

Moja czara lista bohaterów "LOST":
Kate Austin
John Locke
Dr Jack Shephard
Juliet

ocenił(a) serial na 10
zuzik815

No ale przejrzyj sobie to forum. Moge ci podac dziesiątki linków do takich tematów, wiec podaj mi chodź jeden sensowny argument dlaczego nie możesz napisać swoich najmniej lubianych bohaterów(chociaż itak kazdy ma to w dupie) w któryms z tamtych tematów, tylko musisz zakładac nowy. Po prostu chcesz....nie wiem....jakby "zabłysnąć" na tym forum (miec setki odpowiedzi itd.), ale jak ci sie nudzi to znajdź sobie jakies tworcze zajecie, ktorym moglabys pomoc ludziom, a nie ich drażnic... Na filmwebie nie ma organizacji, bo na jakims innym forum admin od razu wywalił by ten temat...ale to problem filmwebu, bo to oni moga tracic internautów przez takie dopuszczanie robienia smietnika z tego forum.

ocenił(a) serial na 10
zelmer

Błyszczeć na forum!!! Ha, ha!!! Zelmerku, silniczek Ci się nieco przegrzał, więc odczep się ode mnie, nie jestem gówniarą potrzebującą poklasku i akceptacji, a zajęć twórczych mam z racji pracy zawodowej od groma. Daj mi święty spokój. Bez nadziei na dalszą polemikę i z wyrazami należnego szacunku.

ocenił(a) serial na 10
zelmer

ale ty jestes nawiedzony lol2 az mnie kusi zeby zalozyc kolejny raz ten temat

ocenił(a) serial na 10
kolgrim

Villandra ale nie podałaś mi argumentów, o które prosiłem:p Może nie jesteś gówniarą, ale zachowujesz się jak gówniara zakładając taki temat, zresztą dobra dajmy już spokoj bo wkurza mnie pisanie cały czas tego samego-widzocznie itak nie zrozumiesz......kolgrim niby czemu jestem nawiedozny?! po prostu wkurza mnie takie coś ale właściwie to zrobiła sie z tego za duża awantura, bo właściwie to za bardzo mnie nie obchodzi czy ktos zakłada durne tematy czy nie, po prostu zwróciłem tylko temu komus uwage.

ocenił(a) serial na 10
zelmer

no comments















(LOST LOST LOST)

villandra10

Aktualnie nie lubię Juliet i Jacka. Najlepsi według mnie są Sawyer (James), ten Henry, czy jak mu tam (w każdym razie przywódca "innych") i Desmond.

villandra10

zdecydowanie Ana Lucia Cortez

ocenił(a) serial na 8
kallosz

Nie da się jej oglądać !

ocenił(a) serial na 9
villandra10

jestem świeżo po 6od 5s , postać Michelle Rodri.. strzela w Shannon - czyli irytacja tą postacią dobiła do szczytu, przemądrzała- a głupia jak wiór , ciągle najeżdża na najlepszego w całej stawce Sawyera . Ogólnie Rodriguez nie uważeam za dobrą aktorke, bo irytuje mnie w każdym filmie , w każdym więc wniosek chyba taki że to ona kiepsko gra a nie scenarzysta,
Druga postać zwłaszcza od drugiego sezonu to Micheal (murzynek) Saweyer ratuje mu życie dostaje przy okazji kuleke a on do nie ciąge z wątami

villandra10

Michael i Jack jak dotychczas

ocenił(a) serial na 10
villandra10

Juliet, Micheal

ocenił(a) serial na 9
nillvo

Ben,Micheal ,Juliet

ocenił(a) serial na 9
villandra10

Mnie najbardziej irytuje Kate.

ocenił(a) serial na 10
villandra10

Juliet.

villandra10

Witam po 10 latach :) przypomniałem sobie o tym serialu i musiałem zajrzeć, Jack i Kate

użytkownik usunięty
villandra10

U mnie był to Michael.
"They took my son" przez wszystkie sezony
...

XDDD

ocenił(a) serial na 10

a przez jeden sezon "WAAAAAAAAAAAAAALT". Zdecydowanie Micheal, potem Ana Lucia Cortez, Juliet też mnie irytowała, głównie mimika...

villandra10

Claire

villandra10

Michael, Claire, Charlie

villandra10

Ana Lucia, Kate Austin, Michael

ocenił(a) serial na 10
villandra10

Jack, Kate, Juliet, lekarka, Ben, Locke i czasami Charlie :)

ocenił(a) serial na 5
villandra10

Lista jest długa:
Kate - co chwila robi dramatyczną minę i wszystko teatralnie przeżywa. Totalna drama queen.
Sayid - bardzo słabo zagrana postać. Każdą kwestię wypowiada tym samym monotonnym tonem głosu, jakby czytał dziecku bajkę na dobranoc.
Sawyer - w późniejszych sezonach jest do wytrzymania, ale początkowo zachowuje się jak rozkapryszone dziecko obrażone na cały świat.
Jack - wszystko wie najlepiej, każda decyzja należy do niego. Reszty grupy nawet o niczym nie informuje. Jakbym miał takiego przywódcę, to bym poszedł zostać pustelnikiem, dać się zabić potworowi albo na ochotnika dołączyć do Innych.
Hurley - czasami wypowiada się lub zachowuje tak głupio, że głowa boli. Choć tylko czasami, generalnie nie mam z nim problemu.

Zakończenie mnie w ogóle nie ruszyło, bo z żadnym z głównych bohaterów nie potrafiłem się nawet zżyć. Poza Desmondem, jeśli można go określić jako głównego bohatera. No i trochę Locke'iem, ale on był nawiedzony i fakt, że we wszystko wierzył (zwłaszcza jak ufał swojemu, pożal się Boże, ojcu) też był irytujący.

villandra10

Zdecydowanie ta ruda Charlotte. Totalnie nie dało się jej lubić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones