PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133834}

Zagubieni

Lost
7,6 174 167
ocen
7,6 10 1 174167
7,2 20
ocen krytyków
Zagubieni
powrót do forum serialu Zagubieni

Wasza ulubiona postać

użytkownik usunięty

Jaka jest wasza ulubiona postać w Zagubionych?

Ja uwielbiam Sayida Jarraha!
Uważam, że jest niesamowicie przystojny..<3

użytkownik usunięty
perpetuum

zgadzam się, jest świetny! :)) ♥

ocenił(a) serial na 9

Ciężko ograniczyć się do lubienia tylko jednego bohatera, dlatego ja mam kilku:
1.Locke
2.Ben
3.Richard
4.Sawyer
5.Sayid
6.Desmond
7.Juliet
Darzę też sympatią Milesa, Faradaya i Charilego, tyle że ich już zdecydowanie mniej.
Jeśli mam wybrać jedną postać to stawiam na Johna Locka.

ocenił(a) serial na 9

1.Sawyer!!
2. Sayid

ocenił(a) serial na 8

Sawyer :D

ocenił(a) serial na 8
paulinaa_123

Faraday

ocenił(a) serial na 9
Kamcioslav

Dla mnie chyba Locke

Locke&Ben

Sayid&Juliet

zdecydowanie Ben:) zło w nim mnie przyciąga:)

chica guapa

i właściwie jeszcze Kate

ocenił(a) serial na 9
chica guapa

WOW...serio? Pierwsza osoba która lubi Kate

Tortuga033

Lubię Kate za jej zdecydowanie i równocześnie za to, że była.....zagubiona;) Oczywiście w życiu, za jej różne problemy, za to, że zdarzyło jej się zabić, mimo tego, że właściwie jest pozytywną postacią. Podoba mi się też to, że jest chyba najbardziej samotną postacią wśród pasażerów 815, mimo nawiązanych przyjaźni i bardzo interesującego trójkąta z Jackiem i Sawyerem:)

ocenił(a) serial na 9
chica guapa

Oj, ona jest aż za bardzo zagubiona.
Nie potrafię jej polubić. To ciągłe motanie się między Jackiem a Sawyerem, desperacka chęć ucieczki z Wyspy (kto jak, kto ale ona akurat powinna siedzieć spokojnie na tyłku i się cieszyć z zaistniałej sytuacji) , przywłaszczenie sobie Aarona i wiele, wiele innych zachowań, którymi doprowadzała mnie nie raz do furii.

użytkownik usunięty
Tortuga033

Ja też nie przepadam za Kate. Zawsze wtrącała się do każdej dyskusji, serio, chyba to w niej mnie najbardziej denerwowało!

ocenił(a) serial na 9

I to "I go with you", bo ona musi pokazać jaka jest twarda.

użytkownik usunięty
Tortuga033

Właśnie, to ciągłe wtrącanie, ludzie dobie normalnie rozmawiają a ta wcina im się w rozmowe. Oczywiście każdą kłótnie potrafiła zatrzymać tylko ona.

użytkownik usunięty
chica guapa

nienawidzę Bena! tyle ludzi ginęło.. :)

Ja myślę, że on ma w sobie dobro.

użytkownik usunięty
perpetuum

Jeśli tak uważasz .. :) ja nie przepadam za nim. sam aktor dobrze go zagrał ale postać mi się z charakteru nie podobała.

I dlatego serial był ciekawy;) A dobro na pewno też ma w sobie, a przynajmniej jakieś ludzkie uczucia, bo jednak płakał, kiedy zginęła Alex.

ocenił(a) serial na 9
chica guapa

Oczywiście że płakał, przecież mimo wszystko to była jego córka i kochał ją.
Ben nie jest postacią złożoną - ciągle gdzieś tam balansuje między byciem złym, a dobrym. Ostatecznie staje po dobrej stronie mocy.

ocenił(a) serial na 9
Tortuga033

Oczywiście miało być że JEST postacią złożoną.

Tortuga033

Ale wtedy już nikt go nie lubi, tzn żadna inna postać, nie mówię o fanach oczywiście:) A córka Bena właściwie nie była jego córką, ale powiedzmy, że można tak powiedzieć, skoro wychowywał ją od dzieciństwa.

ocenił(a) serial na 9
chica guapa

Dlatego napisałam "mimo wszystko to była jego córka". Choć nie była nią biologicznie i jej "przywłaszczenie" nie było zbyt uczciwe, to jednak stanowili rodzinę.
Tak na prawdę to od początku nikt do niego nie pałał zbytnią sympatią, a sytuacja z ludźmi od Widomore'a, zabicie Johna i inne rzeczy do których Ben się przyczynił, sprawiły że tym bardziej budził ich niechęć.

Ben jest złyyy i to jest najlepsze :D Na szczęście nie jest diabłem z najczarniejszych czeluści piekieł bo jakieś dobro w nim tkwi.

ocenił(a) serial na 9

Zdecydowanie Ben. Nieprzewidywalna, zlozona i ciekawa postac.

ik_ben

Czy Ben z Twojego loginu to właśnie TEN Ben?

ocenił(a) serial na 9
perpetuum

Hahaha, faktycznie! Nie, to tylko czysty przypadek. (,,Ik ben,, w jezyku niderlandzkim oznacza; ja jestem.)

ik_ben

Umiesz mówić po holendersku?

ocenił(a) serial na 9
perpetuum

Temat brzmi; ,,Wasza ulubiona postac.,,. My chyba troszke zboczylismy z tematu.
(Tak znam j. holenderski.)

użytkownik usunięty

Ja najbardziej lubie Desmonda. Uwielbiam go,jest wspaniały z charakteru i ma niesamowity akcent!

Komiczne, mam wrażenie, że pisałaś, że najbardziej lubisz Sayida!

ocenił(a) serial na 9
perpetuum

Napisała tylko że jest świetny, a nie że go najbardziej lubi. To jest różnica.

Tortuga033

Poczułam się urażona!
Myślałam, że mam w niej sojusznika, że ona też lubi Sayida, a tu nagle Desmond! Ja go nie lubię. Jest on fałszywy!

ocenił(a) serial na 9
perpetuum

Desmond fałszywy? Niby gdzie?

Tortuga033

Nie podobało mi się, w jaki sposób zostawił Penny. To było okrutne.
Ma beznadziejny akcent, nie tak jak Penny.!

ocenił(a) serial na 9
perpetuum

Des nie zostawił Penny od tak sobie.

Tortuga033

Ja na pewno bym do niego nie wróciła! Wiem, co mówię!
On nie jest fajny.

użytkownik usunięty
perpetuum

myślę że Desmond ma wspaniałą osobowość i widać było że kochał Penny mimo tego jak się zachował

Moja droga,
Jeśli facet tak robi to znaczy, że jest okropny i tyle!

perpetuum

Przecież ewidentnie widać że Desmond kochał Penny ponad życie. To też jest człowiek i też mógł popełnić błąd.

perpetuum

i ten ich syn - Charlie . współczuję mu takiego ojca jak on. zostawił jego matkę, a potem wraca do niej jak gdyby nigdy nic!

luvitz

Jedna normalna! Nie rozumiem ludzi, którzy go lubią. Charlie jest swoją drogą ładny :)

perpetuum

podobny do Penny! dzięki bogu dziecko nie ma w sobie nic z Desmonda! oby wyrósł na prawego człowieka, jak jego matka!

luvitz

Ach tak! piękna Penny. Desmond powinien zniknąć już na początku Lostów

perpetuum

Zgadzam się. Mącił tylko w głowie wspaniałej Penny. Był z nią, zostawił ją... Okropny człowiek!

użytkownik usunięty
perpetuum

haha, ktoś tu nie oglądał Lostów :*

ocenił(a) serial na 9

No tak Desmond jest zły, bo powinien siedzieć na dupie przy biednej Penny. To nic że jej ojciec traktował go jak śmiecia, to nic że Desmond chciał pokazać że nie jest tchórzem i pomóc swoim bądź, co bądź kumplom, to nic że gdyby nie on to wszystko poszło by w piz*du.
No, ale nie dla faceta kobieta powinna być najważniejsza. Jak nie siedzi przy niej 24/h i nie przekłada wszystkiego ponad nią to jest głupi i niedobry.
Aha! Jeszcze się okazuję że jak się lubi Hume'a to jest się nienormalnym.

użytkownik usunięty
Tortuga033

Desmond to wspaniała osoba i sama Penny nadal wiedziała że on ją kocha i nie przestała poszukiwań jego po tym jak wypłynął na rejs! Sam Des poświęcił swoje życie aby ratować innych kiedy Locke pomylił się co do bunkra więc także nie uważam aby był fałszywy i okrutny!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones