Zagubieni
powrót do forum 2 sezonu

Właśnie jestem po obejrzeniu pierwszego odcinka drugiego sezonu. Zero wyjaśnień i jeszcze więcej tajemnic, a kończy się w taki sposób, że... Już nie mogę się doczekać kolejnych :)
Pozdro dla wszsytkich fanów

ocenił(a) serial na 9
Rychoslaw

O JEZU ALE MNIE ZASKOCZYŁEŚ!!!!!!! A myślałem że coś się wyjaśni ;) HAHAHAHAHA

ja niestety dopiero jutro ściągne sobie ten odcinek

ikari

I po co ta złośliwość?? Chodziło mi o to, że nawet sprawa z włazem się nie do końca wyjaśniła, itp :P

ocenił(a) serial na 10
Rychoslaw

mi właśnie się ściąga! już sie nie mogę doczekać! widziałam tylko troche fragmentów....

Rychoslaw

a co mieli wszystko wyjaśnić żeby nie było już sensu robić kolejne odcinki? poza tym, coś sie wyjaśniło, pokazali co jest we włazie ;] ale o co dokładnie chodzi to sie dowiemy w kolejnych odcinkach. i o to chodzi

Stefanek

BTW Wie ktoś jak się nazywa piosenka, która pojawiała się w tym odcinku??

ocenił(a) serial na 10
Rychoslaw

The Mamas and Papas - Make Your Own Kind of Music

:)

Andy_20

Jednak poza serialem nie jest już taka fajna :P

ocenił(a) serial na 10
Rychoslaw

właśnie obejrzałam i.... nie mogę się doczekać następnej środy! Podobno ma się wyjaśnić coś więcej o ludzikach na tratwie, i w ogóle!
Odcinek był świetny ale jednak moim zdaniem przez ten schron z tymi komputerami, muzyką i elektrycznością cała ta idea bezludnej wyspy straciła dużo uroku...
a poza ym ja chcę już wiedzieć czy Charlie wziął narkotyki:)

Rychoslaw

Obejrzane :D jeszcze tylko 4 dni do środy ;) co do tajemnic to ja się nie mogę doczekać żeby wyjaśniło się co znacze te liczby szczęśliwe :] I ta zjawa która powróciła z oceanu :)

Rychoslaw

Obejrzane :D jeszcze tylko 4 dni do środy ;) co do tajemnic to ja się nie mogę doczekać żeby wyjaśniło się co znacze te liczby szczęśliwe :] I ta zjawa która powróciła z oceanu :)

kecef

Jak myślicie, czym jest Dharma?? W końcu pokazali Innych !!! Znów tydzień czekania :/

Rychoslaw

Skąd macie 1 sezon Lost? Oglądałam kilka odcinków, ale chciałabym zobaczyć wszystkie. Gdzie można kupić, w ogóle skąd macie?
O czym jest 2 sezon?
Bardzo proszę o odpowiedź.
Z góry b. dziękuję.
Pozdrawiam:).

ocenił(a) serial na 10
Rychoslaw

GDZIE MOŻMNA ŚCIĄGNĄĆ DRUGI SEZON "LOST".?POZDRAWIAM

ocenił(a) serial na 10
GAWRO

najlepiej jakimś programem p2p (eMule lub BitTorent). Ja ściągam tym pierwszym

ocenił(a) serial na 10
Andrew_22

jak ściągasz to eMulem? mnie nie udało się tego serialu na eMulu znaleźć?? Proszę o pomoc

GAWRO

jak można ściągnąć 2 sezon "Lost"...ale nie eMulem?? bo z neta download to raczej nie znajdę, nie?? Proszę o pomoc:) pozdrawiam!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
klakson

WIELKIE DZIĘKI .JUŻ ZACZOŁEM ŚCIĄGAĆ NA BIT TORENT

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
pavcio777

Odcinek trzeci jest taki sobie. Poza tym miałem wersję, w której synchro było totalnie zrąbane. Czekamy na czwarty.

użytkownik usunięty
Rychoslaw

Ja miałem idealne synchro, ale były kłopoty ze ściągnięciem.

Mam wrażenie, że w 2 sezonie za bardzo próbują rozciągnać akcje na cały sezon. Tak jakby oszczędzali pomysły. Ale i tak super fajny był ten filmik "Orientation". Zauważyliście, że nie było tam kilku klatek???? Jak mówili o tym, żeby nie używac komputera do czegoś?

ocenił(a) serial na 10
Rychoslaw

wlasnie skonczylem ogladac 3odc 2sez i nie moge sie doczekac nastepnego :)
w 3 rozwinely sie kolejne watki tyle moge powiedziec :]

ocenił(a) serial na 10
ChesterB

Że wy się tak nie boicie głośno mówić o piractwie.
Szkoda was.

ocenił(a) serial na 9
Mackal

nie do końca piractwo. na pewno piractwem jest sciaganie filmów ktore bez problemu mozna kupic na dvd lub pojsci na nie do kina, w ten sposob ktos jest okradany. Ale w przypadku serialu to nie do końca to samo. Czy piractwem jest nagranie sobie na video serialu tudzież filmu a potem ogladanie go kilka razy, czy nawet pozyczenie go komus??

ikari

Po czterech odcinkach odnoszę wrażenie, że twórcy chyba sami nie za bardzo wiedzą o czym chcą opowiadać, albo skończyły im się już ciekawe pomysły i starają się maksymalnie rozciągnąć akcję. Mam tylko nadzieję, że nie zrobi się z tego jakiś nudny i głupi shit :)

ocenił(a) serial na 10
Rychoslaw

jest w tym duzo racji... ale jak dla mnie serial nadal jest rewelka...
przydalo by sie troche akcji i odpowiedzi bo jak narazie to zadaja same pytania...

ocenił(a) serial na 10
Rychoslaw

właśnie teraz zabieram się go oglądania 2x04 :D .............................. .............................. .....................

użytkownik usunięty
Rychoslaw

Właśnie jestem po obejżeniu 4-tego odc. nowej serii. coś mi się wydaje że twórcy stracili pomysły, każdy odcinek coraz nudniejszy, a ten szczególnie wydaje się o niczym. Pamiętam pierwszą serię, można było obejżeć 10 odc. pod rząd, bo tak każdy wciągał.

ocenił(a) serial na 9

dokładnie o to chodzi! Wiekszość z nas widziała 1 serie oglądając 10 odcinków na raz, a teraz musimy czekać tydzień na kolejny. Obejrzyjcie sobie jakiś pojedyńczy odcinek z pierwszej serii - totalna nuda i nic sie praktycznie nie działo tak jak teraz. Serial nie zmienil sie nawet odrobine. Czy myślicie że jak puścili odcinki po wakacjach to znaczy że je nagrywali po jakiejś 3 miesięcznej przerwie i że stracili koncepcje i pomysły??

ikari

Moim zdanie mnie - serial jest caly czas tak samo doskonaly. Jedyna roznica jest taka ze nagle sie okazalo ze nie sa na wyspie samio (wczesniej byly tylko podejrzenia) i wogole caly ten bunkier tak irytujacy w 1 sezonie teraz sie troszke wyjasnia) ale serial jest cuiagle swietny

Rychoslaw

prosze powiedzcie mi gdzie moge zciagnac napisy do drugiego sezonu bo szukałam na napisy.org ale nie znalazłam :(.

paulie666

Są na napisy.info. Tłumaczką jest Slider OH, więc napisy są świetne.

Rychoslaw

a ja proponuje nauczyc sie ang. i ogladac w oryginale

Niput

Ja oglądam w oryginale, bo gdy "zdobywam" odcinek napisów jeszcze nie ma :P

Rychoslaw

i tak najlepiej - jednak sluchanie glosu daje duzo w filmie (klimat) a jak sa napisy to nie sposob koncentrowac sie na jednym i drugim

użytkownik usunięty
Niput

charlie i claire mają świetny akcent "Bloody"

cudownie się ich słucha :P

ocenił(a) serial na 10
Rychoslaw

Popieram, Monaghan ma niesamowity akcent i barwę głosu. Sama barwa głosu sprawia, że mam uśmiech na twarzy niezależnie od tego co mówi ;)

klakson

In three weeks, one of the survivors will be lost forever.

ocenił(a) serial na 10
Rychoslaw

to mnie wlasnie intryguje :)
5 byl dosc ciekawy ale nie pokazali bunkra...

użytkownik usunięty
Rychoslaw

To już wiadomo gdzieś od tygodnia.

SPOILER




jedna z kobiecych postaci, wiadomo już która zostanie zabita przez tajemniczą kobiecą postać, którą wszyscy kochają.

ocenił(a) serial na 9

Kocham Lost .. i nadal uwazam ze jest to jeden z najlpszych seriali .. ale ... ostatnio jakos lepiej oglada mi sie SURFACE i INVASION ... zresztą .. obejżcie sami przynajmniej z 4 odcinki tych seriali .. na prawde wciagają ..

użytkownik usunięty
Denis

surface jest neizły pilot był koszmarny ale z odc na odc robi sie coraz lepszy, ja polecam w 3 tyg przerwie na Lost 'Prison Break'.

ocenił(a) serial na 10

nom PRISON BREAK jest swietny... chociaz teraz tez mial 3-tygodniowa przerwe:D
ja polecam jeszcze WEEDS i SUPERNATURAL

ocenił(a) serial na 10
GONN

O czym są te seriale o których piszecie (SURFACE, INVASION, WEEDS i SUPERNATURAL). Możecie po troszeczku fabułe tych seriali opisać ???

ocenił(a) serial na 10
killer_99

mysle ze nie ma sensu opisywac ich... zajrzyj po prostu na stronke www.tv.com tam jest wszystko;]

Fakt, 'Prison Break' jest świetny. Na szczęście już w poniedziałek kolejny odcinek!!!

ocenił(a) serial na 10
Rychoslaw

Jestem prawie pewna że to będzie Shannon:(((((((((((((((((((
Ale wciąz mam nadzieje że może się mylę i Kate zginie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones