Zagubieni
powrót do forum 2 sezonu

Właśnie jestem po obejrzeniu pierwszego odcinka drugiego sezonu. Zero wyjaśnień i jeszcze więcej tajemnic, a kończy się w taki sposób, że... Już nie mogę się doczekać kolejnych :)
Pozdro dla wszsytkich fanów

ginger

Zabili moją ulubioną bohaterkę :((( I to w tak głupi sposób :///

Rychoslaw

Ja wciaż wierzę, że ona żyje. Ale było dużo krwi i zemdlała/umarła... zobaczymy za tydzień.

ocenił(a) serial na 10
ambitious

O kurcze... szkoda by bylo troszke... coraz bardziej niespodziewanie giną fajne osoby :(
Pozdrawiam

Bajo

"One of the survivors will be lost forever", więc wydaje mi się, że już definitywnie pożegnaliśmy się z...

ocenił(a) serial na 10
Rychoslaw

Wiem o kim ale też nie powiem.
Wogule to czemu akurat ta osoba tyle jest ich na wyspie, zdenerwowałem się.
Może zmienią?

ocenił(a) serial na 10
killer_99

Ale już widze że i tak wszyscy wiedzą o kogo chodzi.
Jak oni mogli coś takiego zrobić ??? :( buuuu

Rychoslaw

oglądałem wszystkie odcinki zagubionych i tak mnie to wciągło że doszłem do 7 odcinka Sezonu drugiego i nie ma wiecej odcinków a ja chce więcej wiadomo kiedy będą nowe. pozdrowienia dla fanów najlepszeo serialu!!!

Rychoslaw

nie lubilem jej tepa blondyna byla od co :P

ocenił(a) serial na 10
Rychoslaw

błagam błagam przeżyj przeżyj bo jak ona umrze to ja nie oglądam nie ma tak najpierw mój ulubiony bohater, jak jego nie było to ją lubiłam najbardziej a teraz ją zabili, skandal!!! a jak im przyjdzie do glowy jeszcze Charliego zabić to już w ogóle bojkot będzie

ocenił(a) serial na 10
ginger

a to czasem nie chodzi o ta laske co szla z ta druga "ekipa"? po wspinaczce przeciez jedna sie zgubila, moze to o nia chodzilo... mam nadzieje, bo z tej co kulke dostala fajna dupcia byla :)

ocenił(a) serial na 10
Rychoslaw

właśnie ja też tak pomyślałam właśnie. to mogła być ta Cindy "lost forever" oby. obyyyyy

Rychoslaw

Czyli to nie jest na 100%, że to właśnie ona umarła, prawda?

Kasia_tiffi

Zobaczymy w czwartek :P

ocenił(a) serial na 10
Rychoslaw

fragment wywiadu:

Will Shannon be back, like, say, in one of Jack's flashbacks?
Carlton: It's always possible she could pop up in someone's backstory. But she is definitely dead. When a character dies on the island, they stay dead.

Więc chyba jednak to była Shannon;(((((((((((((((((((((( (((((

ocenił(a) serial na 10
ginger

ja tam Shannon nie za specjalnie lubilem... ciesze sie ze nie byl to Sawyer bo to by byla spora strata...

ginger

Co Wy się tak to Shannon podniecacie - dla mnie to płaczliwa histeryczka, otrafiła mnie jedynie porządnie zirytować swoimi dąsami. Bardzo się cieszę, że prawdopodobnie ją pożegnamy.

Wiecie może kiedy (w jakie dni tygodnia i jakich odstępach czasowych) pojawiają się w necie kolejne odcinki drugiego sezonu i gdzie najszybciej znajdę info o releasie kolejnego odcinka?

Lost_in_Time

Kolejne są pojawiają się pare godzin po emisji na abc czyli w środę w nocy lub w czwartek rano.

ocenił(a) serial na 10
Rychoslaw

Shannon była fajna bo nie była fajna i przerysowana jak np kate czy wspaniały Jack

ginger

Czy ktoś zna odpowiedź na moje pytanie z poprzedniego posta???
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

Jack już od dawna nie jest przerysowanym, czystym jak łza bohaterem i zbawcą ludzkości. Ma swoje irytujące przypadłości, zbytnio się angażuje, nie może pogodzić się z rzeczywistością wyspy co doprowadza go do niebezpiecznych wręcz zachowań, z tego powodu stał się labilny emocjonalnie, również histeryczny, ale w odróżnieniu od Shannon nie jest mdły, nie jest bezbarwnym przeciętniakiem.

Cokolwiek by się nie kryło za jej zachowaniami, należała do typu charakterów jakiego wręcz organicznie nie znoszę - zamknięta w sobie płaksa strojąca fochy na każdym kroku, działająca impulsywnie i mętnie zarazem, reagująca dziecięcą odmianą emocjonalnego wzburzenia na każdą dotykającą ją krzywdę, chimeryczna i zawieszona w czasie, rozleniwiona użalaniem się nad sobą, mało brakowało, a zabiłaby Locka - jednego z ciekawszych bohaterów. Zginęła tak jak żyła - infantylnie.

ocenił(a) serial na 10
Lost_in_Time

LOST nowy wychodzi zawsze w czwartek rano godziny miedzy 6-8 juz wtedy powinien byc... info o tym kiedy wychodza odcinki - polecam www.tvtome.com
sciagnac mozna chocby np z thepiratebay.org
co do Shannon - to nie piszcie prawdopodobnie bo to juz nie jest prawdopodobne tylko po obejrzeniu odcinka nr.6 jest PEWNE!! SHANNON IS DEAD...!!!

ocenił(a) serial na 10
GONN

ej nie mów że Shannon nieżyje to jest LOST tu nie możemy byc niczego pewni

killer_99

Siódmy odcinek nieczego nie wyjaśnił, ale wnioskując z fragmentu wywiadu jaki ktoś tu zamieścił, to pewne, że Shannon nie żyje.

Rychoslaw

Proszę uprzedzać o spojlerach - to do wszystkich.

Heh, nie ma jeszcze napisów - nie to żebym angielskiego nie znał, ale nie znam na tyle, ażeby nie odczuwać faktu oglądania filmu w oryginale. Pewien dyskomfort pozostaje.

Kiedy się tych napisów spodziewać? Dziś, czy jutro?

Lost_in_Time

Myślę, że już dziś. Zależy jak się tłumaczka wyrobi :P

Lost_in_Time

Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić znaczenie tego dialogu? Mam z tym problem:

Charlie: "Uhh... someone left this"
Kate: "It was uhm, it was full of bees."
Charlie: "I'd a thought C's actually."

Dialog z epizodu 6 pierwszego sezonu, kiedy to Charlie podaje Kate bluzeczkę. Tuż po incydencie z pszczołami.

Lost_in_Time

Chodzi chyba o to, że bee i B mają taką samą wymowę :P. To chyba miał być żart ale najwidoczniej Amerykanów śmieszą trochę inne rzeczy niż nas :)

Rychoslaw

I tylko tyle? Hmm, no tak - to mogła być taka forma ironii, coś jakby powiedzenie - "naprawdę? a mógłbym przysiąc, że chodziło o coś innego".

Tylko się zastanawiam czy owo C's nie odnosi się do jakiegoś wyrazu.

ocenił(a) serial na 5
Lost_in_Time

eh tak trudno wam skojarzyc o co chodzi? ja wiem ze w polsce tego sie nie przetlumaczy, ale obczajcie taki dialog

- ktos zgubil bluzke
- to moja, byla pelna B [bees - Bs czyli "byla pelna pszczol"]
- wlasciwie myslalem, ze byla pelna C

no i teraz uwaga... ktos juz zalapal?

co kobiety moga "nosic w bluzce"? brawo, piersi. kate mowi o rozmiarze B, a charlie powiedzial, ze myslal o C. taki zarcik.

ocenił(a) serial na 10
Lost_in_Time

NAPISY ZAWSZE SĄ DO ŚCIĄGNIĘCIA W CZWARTEK A FILM MOŻNA CZASAMI JUŻ ŚCIĄGNĄĆ W ŚRODĘ PÓŹNYM WIECZOREM

ocenił(a) serial na 10
Rychoslaw

AAAAAAAAAA widzieliście promo odcinka 9?????? ja tam nie jestem fanką Jacka ani Kate ale oni się tam całuuuuuuuuuuują!!!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 10
ginger

Widzieliśmy :)
Ale poza tym to chyba coś złego się stanie między nimi :/

ocenił(a) serial na 10
R_iel

KATE BĘDZIE Z SAWEREM (TAK MNIE SIĘ WYDAJE)

GAWRO

Jestem Skaterką i całym sercem jestem za tym, żeby byli razem :D

ocenił(a) serial na 10
Rychoslaw

też mi się wydaje po tym odcinku że Kate będzie z Sawyerem ale oprócz tego mam takie wrażenie że ktoś z tej trójki (kate jack sawyer) będzie musiał zginąć bo się robi między nimi niezdrowa sytuacja:)

ocenił(a) serial na 10
ginger

Pszesadzasz nikt z tej trójki nie zginie
Ja uważam że Jack będze z Anną-Luciją czy jak jej tam
poznali się przed odlotem samolotu i chyba się polubili
No a Kate będzie z Sawyer
Ciekawe kogo znajdzie sobie Sayid biedny chłopak
i jeszcze biedniejsza Shannon

killer_99

Jak już tak parujemy ;) to może Sayid z Libby?? Psychologiem jest to by mu pomogła uporać sie z demonami przeszłości :)
Ale za piknie by było i pewnie jeszcze coś się zadzieje. Choć były glosy ze juz nikogo z obsady głownej nie zabiją... OBY!!

olka_4

Mam prośbę. Powiedzcie czy to co teraz leci na AXN to jest pierwsza część. Ta w której Samolot się rozbija? Ile ten film ma odcinków. Czy Sezon 2, to kolejne przygody tych samych pasażerów rozbitego samolotu? Powiedzcie, bo bardzo nam się ten film podoba i ciekawi jesteśmy ...

ocenił(a) serial na 10
Asia_47

tak, sezon 2 to dalszy ciąg tych samych zdarzeń i bohaterów. 1 sezon ma 25 odcinków + 1 specjalny a 2 sezon jak narazie 9 odcinków wyszło i powiedzieli ze następny w styczniu , fuck! ( to ostatnie słowo to moja prywatna dygresaja na tą wiadomość :)

___PREDATOR___

Wielkie dzięki. Czy w czwartek na 1 bedzie leciał 5 i 6 epizod? Czy coś przegapiliśmy?

ocenił(a) serial na 10
Asia_47

na TVP1 w ten czwartek odcinki 11 i 12. chyba troche przegapiliście ;)

ocenił(a) serial na 10
Rychoslaw

Ja tez juz oglądam 2 sezon:D ,ale strasznie wkurza mnie ta Ana-Lucia ,niecierpie jej.Mam nadzieje ze za nie dlugo tez bedzie 'dead'

ocenił(a) serial na 10
utdkutd

AXN-puszcza serial codziennie od soboty dzisiaj jest 4odcinek jak tak dalej bedzie to przegoni tvp2 i dobrze .Pozdrawiam

pilarka_spalinowa

Im dłużej ogladam ten film, tym bardziej nie mogę oprzeć się wrażeniu, że ci których życie było spełnione zginęli "spokojnie" w tej katastrofie a przy "życiu" zostali tylko ci, którym w życiu urósł jakiś "garb" i przez to męczą się na tej przerażającej wyspie. Czy ktoś z Was podobnie odbiera fabułę tego serialu?

Asia_47

cos w tym jest... s moxr to jest sedmno filmu - dowiemy sie na koncu......................... .........

Asia_47

A Rose i Bernard?
Oni sa razem bardzo szczesliwi, tacy spokojni, pogodzeni ze swiatem...
Wydaje mi sie wiec, ze Twoja teoria nie do konca sie sprawdza (chyba, ze czegos o nich nie wiemy...)

W kazdym razie ja nie chce wierzyc w teorie a'la czysciec (wydaje mi sie banalna i mam nadzieje, ze autorzy wymyslili cos innego)

Pozdrawiam

Invictus_Dea

ojeju ja juz obejrzalam wszystkie :P
skonczy sie tak ze ten murzynek wszystkich wystawi zeby ratowac syna i odplynie łódką. a najprawdopodobniej tytulowi "zagubieni" zostana odnalezienie bo zona tego wariata co ciagle wciskal guzik wyslala jakas lodz ratunkowa i oni natrafili na sygnał. i tak sie konczy 24 odcinek drugiego sezonu :P
ogolnie serial jest naciagany i moznaby obejrzec tylko 1 i istatni odcinek i i tak czlowiek by sie polapal w fabule. nuuuuda :P

Invictus_Dea

ojeju ja juz obejrzalam wszystkie :P
skonczy sie tak ze ten murzynek wszystkich wystawi zeby ratowac syna i odplynie łódką. a najprawdopodobniej tytulowi "zagubieni" zostana odnalezienie bo zona tego wariata co ciagle wciskal guzik wyslala jakas lodz ratunkowa i oni natrafili na sygnał. i tak sie konczy 24 odcinek drugiego sezonu :P
ogolnie serial jest naciagany i moznaby obejrzec tylko 1 i istatni odcinek i i tak czlowiek by sie polapal w fabule. nuuuuda :P

ocenił(a) serial na 9
Rychoslaw

Jakby był nudny, to byś go nie oglądała (wszystkich odcinków)... Poza tym ja już wiem, czemu ci ludzie od "miłości" Desmonda byli otoczeni śniegiem (bynajmniej nie przez to, że są na antarktydzie, a wręcz odwrotnie)...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones