Zagubieni
powrót do forum 5 sezonu

Witam wiem że to już wiele lat po premierze ale do lost czasem wracam i obejrzałem je na dvd.

Nie rozumiem kompletnie sezonu 5 i tego przemieszczania się w czasie. Tzn rozumiem to na swoją logikę.

Ludzie piszą "czemu Ben nie pamiętał jak go Syid postrzelił itp". Przecież czemu miał pamietać? Jak rozmawiał z Sayidem to wtedy zagubieni jeszcze nie przenieśli się do lat 70.

Nie rozumiem tego. Przecież Ben, Richard itp już raz przeżyli lata 70 bez zagubionych. Oni jak te skoki czasowe były to zmienili też przeszłość tym innym, Richardowi itp?

Skąd też zdjęcie Huga, Jacka itp wtedy co Sun ich znalazła? To tak popierniczone że aż nie wiem jak mam sformuować pytanie.

Może spróbuję tak, Richard i spółka Ben itp już raz przeżyli swoje lata bez lost, to czemu potem niby Ben miał sayida w sezonie 2 pamietam jak wtedy JESZCZE się tam do nich nie przenieśli.

Jak ktoś mółgby pomoc to z góry dzięki,

ocenił(a) serial na 10
Lukaszsz192

Jeśli dobrze zrozumiałem z tej plątaniny wyrazów, twoje pytanie to dlaczego Ben nie pamiętał Sayida w 2 sezonie.
Przecież było wyjaśnione, że Inni mogą pomóc małemu Benowi, tyle że po wszystkim nie będzie pamiętał całego zajścia. Trzeba oglądać uważnie.

Poza tym "whatever happened, happened". Nie, Richard nie przeżył lat 70 bez tej wesołej gromadki.

ocenił(a) serial na 5
Lukaszsz192

Nie ma sensu tego bardzo roztrząsać, bo podróże w czasie zawsze powodują jakieś paradoksy. W każdym filmie czy serialu, w którym występuje ten motyw, da się z tego powodu wykazać jakieś nieścisłości.
Dlatego też uważa się podróże w czasie za niemożliwe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones