PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39717}

Zagubiony w czasie

Quantum Leap
7,4 4 179
ocen
7,4 10 1 4179
7,7 3
oceny krytyków
Zagubiony w czasie
powrót do forum serialu Zagubiony w czasie

Pamiętacie to z RTL 7?
Pamiętam że w ostatnim odcinku Al spotkał swoją starą żonę a Sam Becket mu pozwolił odejść i tym samym został do końca życia w czyimś ciele.

użytkownik usunięty
Beyond

A ja zapamiętałem że w ostatnim odc. znalazł "swój czas" a potem nigdy nie wrócił do domu...

Niech puszczą to jeszcze raz

ocenił(a) serial na 8
Beyond

Tak :) Pamiętam ten serial z RTL7 ;) Co do ostatniego odcinka- smutno mi się zrobiło jak narrator (chyba) powiedział że Sam nigdy nie wrócił do domu :( Byłam jeszcze dzieckiem jak ten serial oglądałam, ale niektóre odc. pamiętam ;) Mogliby to znowu puścić, pozdr

Beyond

Gdy byłem dzieckiem zawsze oglądąłem Quantum Leap na RTL7. Nie pamiętam za wiele, tylko kilka odcinków, jak naprzykład Sam pomagał jakieś rodzinie podczas tornada na Florydzie, czy trafił do odludnego miasta na początku XX wieku gdzie nigdy nie było deszczu.
Albo kiedy podczas kolejnego zadania Sam rozpoznał, że znajduje się w swoich rodzinnych stronach, tylko w innym czasie i chciał zostać, ale Al odwiódł go od tego...

Niestety zakończenia serialu nie pamiętam, ale z tego co piszecie musiało być naprawdę "smutne".

Pozdrawiam wszystkich fanów Zagubionego w czasie.

ocenił(a) serial na 9
Beyond

z tego co ja pamietam to serial skonczyl sie (przynajmniej to jest ostatni oment jaki pamietam z tego serialu) gdy glowny bochater przeniosl sie do innego czasu i to byla miedzy jakimis armatami scena... ten czlowiek 'hologram' stal sie normalnym czlowiekiem a glowny bohater stal sie tym hologramem :) nie wiem jak to bylo dokladnie ale takowa scena mi sie jedynie kojarzy z zakonczeniem filmu...

jaco155

Niestety to co opisujesz nie było zakończeniem serialu. Odcinek o jakim mówisz ma tytuł "The Leap Back" i jest to 1 odc. 4 sezonu (z pięciu), w którym na skutek awarii podczas skoku w czasie Sam Beckett staje się hologramem, a jego przyjaciel Al człowiekiem.

ocenił(a) serial na 9
harendziak

to ja sezon w plecy jestem... no coz... pozostaje mi zludna nadzieja, ze kiedys serial powroci do ramowki :) chociaz po tym jak puszczaja 'Nieustraszonego' nie jest to tak calkiem niemozliwe :)

Beyond

Znam zakończenie serialu!
W ostatnim odcinku Sam Beckett znalazł się 1953 roku w dniu swoich narodzin i odkrył, że nie siedzi w żadnej obcej osobie. Po paru przygodach w tamtym czasie Sam spotkał wujka swojego przyjaciela Ala, który umarł w 33, ale też był podróżnikiem w czasie. Wreszcie pod koniec odcinka Sam przenosi się w czasie do żony Ala- Beth i opowiada jej historię Quantum Leap. Na napisach końcowych dowiadujemy się, że Al i Beth mają 4 córki, a Sam nigdy nie powrócił do domu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones