Zakazane imperium
powrót do forum 4 sezonu

Trzeci sezon Boardwalk Empire wydawał sie być telenowelą: włoski, groźny "zdobywca" zanudzał swoim wątkiem, serial wydawał sie stawać w miejscu, tracił dynamizm. Jedynym wątkiem, który mną poruszył była miłość pani Margaret (rozmowy o wielkiej, świetlanej przyszłości, katastrofalny koniec). Obawiałem sie, że serial stracił polot wraz z kilkoma postaciami, powoli traciłem wiarę (chociaż trzeci sezon oglądało sie wyjątkowo beztrosko, to trzeba przyznać).
Według mnie czwarty sezon to istny renesans dla tego serialu, znów wyczuwam to bezkompromisowe, emocjonalne okrucieństwo, którym były przepełnione pierwsze dwa sezony. Przewrotność, nieprzewidywalność. Intrygujące postaci, których charaktery wraz z czasem są rozkładane na części pierwsze i poznajemy ich prawdziwe twarze.
Stwierdzam jednogłośnie, że moja miłość do Boardwalk Empire powróciła. Nie radze skreslać tego serialu, wciąż ma wiele do zaoferowania.

ocenił(a) serial na 8
niezaklopotany

Mysle podobnie. Trzeci sezon mnie nudzil i sadzilem, ze czwarty bedzie tym samym torem szedl. Na szczescie czwarty sezon jest rewelacyjny. Naprawde jestem mile zaskoczony. Oby tak dalej. Ale Eli to nie wiem ile juz szans dostanie. Swietna rola, ale Nucky juz moglby go poslac do piachu.

ocenił(a) serial na 6
selstei

Brat prawdziwego Nucky'ego zmarł z powodu choroby w 1958, więc raczej się bratobójstwa nie doczekasz.

ocenił(a) serial na 8
PotC_Fan

To jest film i zawsze mozna niektore historie zmienic:)

ocenił(a) serial na 6
selstei

Według mnie Zakazane trzyma zbyt wysoki poziom, by bawić się w tak radykalne zmienianie historii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones