PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672073}

Zapiski młodego lekarza

A Young Doctor's Notebook
7,5 6 625
ocen
7,5 10 1 6625
Zapiski młodego lekarza
powrót do forum serialu Zapiski młodego lekarza

książka

ocenił(a) serial na 8

Cześć, czy opowiadania, na podstawie których powstał ten serial, zostały wydane w polsce?

ocenił(a) serial na 6
4gn3s

Bułhakowa? Nie, nigdy nie ukazały się poza Rosją. Tak żenująco przeciętnego i nieznanego autora nikt by nie wydał oprócz bolszewickiej propagandy początków ZSRR. Jakieś ulotki zawierające jego paszkwile po rosyjsku były rozrzucane przez aliantów nad Monte Carlo w 68', ale poza tym nikt o nim nie słyszał. Ten serial to tak naprawdę współczesna interpretacja zapisków jego ciotki, która zmarła na syfilis po spotkaniu z Voldemortem w Stumilowym Lesie.

ocenił(a) serial na 8
bouldereater

to była niezwykle pomocna odpowiedź, wielkie dzięki

A jakby ktoś szukał, to książka została wydana u nas pod tytułem "notatki na mankietach"

ocenił(a) serial na 9
bouldereater

Jeśli to miała być zabawna wypowiedź to nie wyszło;p

Ines13

Ja sobie druknęłam skany :)
goo . gl / Zg4eef

ocenił(a) serial na 9
bouldereater

A mnie tam jednak troszkę rozbawiłeś :D

użytkownik usunięty
bouldereater

Serio? W Polsce wydaje się COKOLWIEK rosyjskiego? Przecież dla "prawdziwych polaków" to tak jakby wydać "Mein kampf"

4gn3s

Wydaje mi się że jakieś wątki lekarskie wyszły w tomiku "Notatki na mankietach" ale głowy nie dam. Sprawdź też film Bałabanowa "Morfina". Pzdr.

duraq

Tak, właśnie z tego tomiku są te wątki. Czytałam jakiś pół roku temu ;) Poszukaj w bibliotekach, w mojej uniwersyteckiej był egzemplarz.

ocenił(a) serial na 7
snowdog

ciekawy watek:) Ja mojej ksiazki Notatki na bankietach(ktora zawiera opowiadanie) szukalam 3(czy moze 4) lata! Powodzenia! Polecam antykwiaraty, itd. Ja w pewnym momencie sie poddalam i przypadek sprawil ze ksiazka wpadla w moje rece.

ocenił(a) serial na 7
kaffka93

Jesli komus bardzo zalezy moge przeslac skany.

użytkownik usunięty
kaffka93

Dysponujesz może nimi jeszcze? :) Jeśli tak bardzo bym prosiła... Mój email to: znadziei małpa gmail kropka com Z góry dzięki :)

ocenił(a) serial na 7

Jeśli to problem to również poproszę o skany Notatek na mankietach: martawrona1992@interia.pl Dzięki z góry :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones