serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Zaprzysiężeni

Blue Bloods
2010 - 2024
43m
7,2 1 383
oceny
7,2 10 1 1383
Historia rodziny z wieloletnimi tradycjami w służbach mundurowych. Frank Reagan jest szefem policji w Nowym Jorku. Obaj synowie Franka także pracują w policji, a córka Erin w biurze prokuratora. więcej mniej
Zaprzysiężeni zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Zaprzysiężeni
Zwiastun nr 1 (sezon 1)
nr 1 (sezon 1) 2023-11-21T10:52:45 https://fwcdn.pl/webv/73/07/67307/67307.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/118/571918/Blue_Bloods_Season_1.vp9.1080p.webm

Serial opowiada o losach nowojorskiej rodziny policjantów, na której czele stoi komisarz policji Frank Reagan, były żołnierz Marines i weteran wojny w Wietnamie. Trójka jego dorosłych dzieci również jest po stronie prawa: córka Erin pracuje w prokuraturze, syn Danny jest detektywem oraz najmłodszy Jamie, świeżo upieczony policjant, którySerial opowiada o losach nowojorskiej rodziny policjantów, na której czele stoi komisarz policji Frank Reagan, były żołnierz Marines i weteran wojny w Wietnamie. Trójka jego dorosłych dzieci również jest po stronie prawa: córka Erin pracuje w prokuraturze, syn Danny jest detektywem oraz najmłodszy Jamie, świeżo upieczony policjant, który porzucił karierę prawniczą, aby poświęcić się służbie mundurowej po śmierci trzeciego brata. Ich zadaniem jest ochrona mieszkańców Nowego Jorku. Każdy robi to jednak na swój własny sposób...

na podstawie
Andrew Raab (materiały do scenariusza, historia) / Sinead Daly (materiały do scenariusza, historia) ...więcej
studio
CBS Productions / Panda Productions Inc. / Paw in Your Face Productions
tytuł oryg.
Blue Bloods
inne tytuły
Radiowozy policyjne w serialu mają zainstalowane z przodu niebieskie światła. Jednak prawo stanowe Nowego Jorku zakazuje używania takich świateł w pojazdach używanych przez policję.
Stanowisko komendanta (Commissioner) nowojorskiej policji określa 5 złotych gwiazdek, a nie 4, które w serialu nosi na mundurze Frank Reagan (Tom Selleck). Cztery zarezerwowane są dla komisarza (Chief of Department). To dwie odrębne funkcje w łańcuchu dowodzenia.
Zdjęcia do serialu były kręcone w Nowym Jorku (Nowy Jork, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Jak można było tak spieprzyć tłumaczenie? Przez 11 sezonów współpracownicy Franka mówili mu po imieniu, a teraz nagle mówią mu per Pan.
To jest po prostu żenada jakaś.

Niedzielne obiady

ocenił(a) serial na 6

Te bułeczki co sami pieką, ma ktoś jakiś pomysł na przepis na nie? Bardzo smacznie wyglądają :)

...detektyw Maria Baez (Marisa Ramirez) zagrała epizod w teledysku

...zagrała epizod w teledysku Lenny'ego Kravitza "American woman"1:23

Czy może ktoś wie czy będzie sezon 8, czy to już koniec przygody z Reaganami?

4 sezon już się zaczął!

ocenił(a) serial na 7

Zaczął się właśnie4 sezon. W Polsce na razie jeszcze nie wyświetlany. Ostatnio kanał 13th street zakończył emisję całego 3 sezonu z lektorem. Może niedługo będzie powtórka.

Świetny serial, uwielbiam Selleck'a jako aktora, przyjemnie mi się go ogląda na ekranie.

Pozdrawiam fanów serialu!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones