SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Zaprzysiężeni

Blue Bloods
2010
43 min.
7,2 1 359
ocen
7,2 10 1 1359
1 029
chce zobaczyć
Perypetie policyjnej rodziny z Nowego Jorku. Więcej Mniej
Zaprzysiężeni zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Serial opowiada o losach nowojorskiej rodziny policjantów, na której czele stoi komisarz policji Frank Reagan, były żołnierz Marines i weteran wojny w Wietnamie. Trójka jego dorosłych dzieci również jest po stronie prawa: córka Erin pracuje w prokuraturze, syn Danny jest detektywem oraz najmłodszy Jamie, świeżo upieczony policjant, którySerial opowiada o losach nowojorskiej rodziny policjantów, na której czele stoi komisarz policji Frank Reagan, były żołnierz Marines i weteran wojny w Wietnamie. Trójka jego dorosłych dzieci również jest po stronie prawa: córka Erin pracuje w prokuraturze, syn Danny jest detektywem oraz najmłodszy Jamie, świeżo upieczony policjant, który porzucił karierę prawniczą, aby poświęcić się służbie mundurowej po śmierci trzeciego brata. Ich zadaniem jest ochrona mieszkańców Nowego Jorku. Każdy robi to jednak na swój własny sposób...

na podstawie
Andrew Raab (materiały do scenariusza, historia) /
studio
CBS Productions / Panda Productions Inc. / Paw in Your Face Productions
tytuł oryg.
Blue Bloods
inne tytuły
Radiowozy policyjne w serialu mają zainstalowane z przodu niebieskie światła. Jednak prawo stanowe Nowego Jorku zakazuje używania takich świateł w pojazdach używanych przez policję.
Stanowisko komendanta (Commissioner) nowojorskiej policji określa 5 złotych gwiazdek, a nie 4, które w serialu nosi na mundurze Frank Reagan (Tom Selleck). Cztery zarezerwowane są dla komisarza (Chief of Department). To dwie odrębne funkcje w łańcuchu dowodzenia.
Zdjęcia do serialu były kręcone w Nowym Jorku (Nowy Jork, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych