PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796939}
6,9 4 646
ocen
6,9 10 1 4646
Zasada przyjemności
powrót do forum serialu Zasada przyjemności

Widać spójne budowanie klimatu w materiałach promujących film. To daje nadzieję na coś naprawdę ciekawego. Czekam na premierę z ciekawością :)

edfoxlisowski

Wkręciłam się - pierwszy odcinek porwał mnie totalnie :) Małgorzata Buczkowska skradła moje serce

gowinska

Bardzo fajny był pierwszy odcinek ;)

edfoxlisowski

mega się wkreciłam - zdecydowanie warto poswiecic wieczor na pierwszy odcinek :) znajde tylko czas i ruszam z maratonem ): czy odcinki wychodza raz na tydzien? prosze o odp

edfoxlisowski

to naprawdę ewenement, żeby zrobić polski serial, który jest na przyzwoitym poziomie(rewelacyjny scenariusz, reżyseria, gra przede wszystkim młodych debiutantów) a w dodatku jeszcze zaserwować całość genialnie osadzoną we współczesnych realiach a przy tym jakże uniwersalna, bo gwarantuję że po za naszymi granicami ta produkcja też spokojnie znajdzie wcale nie małe grono swoich odbiorców. jasne, ...

edfoxlisowski

Serial jest zrobiony na przyzwoitym poziomie. Trzyma w napięciu,a zagadka kryminalna wciąga.

ocenił(a) serial na 10
edfoxlisowski

Artyzm, napięcie, dramaturgia, wielowymiarowość postaci i dynamiczna zmiana fabuły. Powinna być w nagrodach Emmy kategoriach: najlepszy serial nie anglojęzycznyc i tutaj powinny być ...

edfoxlisowski

ten klimat tak przytlacza, osacza widza... niesamowite, jak można wczuc sę w serial, w jakąś tam produkcje filmową... eh, znakomity!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones