PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796939}
6,9 4 646
ocen
6,9 10 1 4646
Zasada przyjemności
powrót do forum serialu Zasada przyjemności

Dziwne, że tak długo cisza o serialu twórcy Glin. Był smuteczek, ze sie wszyskto konczy wraz z końcem roku szkolnego, a tu dzisiaj na fejsie wyskczoył mi zwiastun i to dobry zwiastun.

dk2012

Masz na myśli GLINĘ, Jk mniemam, bo MACIEJEWSKI STOI ZA OBIEMA PRODUKCJAMI.

dk2012

Widziałam zwiastun tego serialu, w pierwszej chwili pomyslalam, ze to film fabularny. Zapowiada sie niezle. W koncu inni aktorzy:)

ocenił(a) serial na 3
cynaminek

Na zapowiedzi sie skończyło...

jacek2

No co Ty? Czemu? Dla mnie spoko, ciekawa konwencja z umiejscowieniem akcji w trzech miejscach. MNie zaciekawiło.

jacek2

Mnie też oba odcinki uwiodły.

cynaminek

obsada aktorska to strzał w dziesiątkę - mamy też tu kilku zapomnianych polskich aktorów, aż szkoda, ze dopiero teraz się uaktywnili :)

agacia1992

Super znowu zobaczyć Roberta Gonerę! Poza tym Buczkowska jest mega, bardzo dobrze gra polską Sagę ;)

dk2012

ten film. Jak na polskie warunki wypada świetnie, mało jaki serial jest w stanie mu dorównać i to trzeba przyznać bez bicia. Niestety jak na warunki światowe już nie jest tak kolorowo. Gonimy ten zachód, gonimy

paszkwill33

Polacy jak chcą, to potrafią. Gra o tron też zaczynała od małych budżetów, a i tak dobrze było i potem coraz lepiej :D Także ja już czekam na drugi sezon

salenta

No ja też. Potencjał na więcej jest! I to spory :) Wierzę, że na jednej serii się nie skończy.

dk2012

Jak dla mnie strszał w 10! Idealny serial, oby na 10 odcinkach poprzestali bo jeśli będą mysleć nad kolejnymi sezonami

ocenił(a) serial na 10
dk2012

Nie oglądam polskich seriali - gra aktorska jest sztuczna, żenująca - zapewne przesiąkłem grą amerykańskich aktorów ;) Kontynuacja będzie na pewno, bo oglądalność jest spora.

wlodarczyk_901

Po prostu zapierający dech w piersiach i odbierający mowę. Świetny!

ocenił(a) serial na 8
wlodarczyk_901

Oglądalność spora a na filmwebie nawet 500 głosów nie ma. Coś tu nie gra.

ocenił(a) serial na 3
dk2012

Podobieństwo do Gliny to wyłącznie muzyka pana Lorenca , reszta to żałosna podróbka . Deczko sensacji na początku , ale reszta pusta i powtarzalna , dialogi to jakby kopie wcześniejszych filmów . W trakcie oglądania coraz nudniej i przewidywalnie . Policjanci ze swoimi personalnymi problemami i dylematami , nuda . Nie wspomnę że z punktu widzenia pracy ,,policyjnej ,, to jakaś kpina i szopka . 1/10 .

dk2012

Przynajmniej jest co oglądać, bo przecież w wakacje same powtórki i odgrzewane kotlety, a tu Canal+ zafundował nam taki serial! Pierwsze odcinki świetne. Małgosia Buczkowska cudowna. Ta kobieta ma taką charyzmę , jak mało która aktorka i idealnie pasuje do roli nadkomisarz Sokołowskiej. No i pan policjant Karel z Czech jest fantastyczny :) Podobno aktorzy na życzenia reżysera grali z prawdziwą bronią. Nieźle :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones