Zbrodnie po sąsiedzku (2021)
Zbrodnie po sąsiedzku: Sezon 2 Zbrodnie po sąsiedzku Sezon 2, Odcinek 10

Wiem, kto to zrobił

I Know Who Did It 38m
8,1 295
ocen
8,1 10 1 295
Zbrodnie po sąsiedzku
powrót do forum s2e10

No co jak co obejrzałam finał odc 10 szn 2, po 1 ocenie odcinek na mocne 7, i zdecydowanie podniosę o 1 oczko w górę moja ocenę za serial. Odcinek na plus, choć nie trawie S. Gomez to muszę przyznać ze w finale pierwsze skrzypce odegrał „ Charles” , dobrze to zgrali ze aby schwytać morderczynię Bunny Charles dał się „ zabić” na niby początkowo można sadzić ze to Cindy zabiła, Bunny po czym mamy kolejny trop po rzekomym ugodzeniu nożem Charles’a przez Alice podejrzenia padają na Alice. Dziewczynę nawet przywiązano by nie uciekła, jednak to była zmyłka bo prawdziwa morderczynią Bunny jest…

S P O I L E R!!!! Nie czytaj, jeśli nie oglądałeś/oglądałeś wchodzisz w posta na własna odpowiedzialność !

Zabojczynia Bunny jest Poppy White a właściwie Becky Butler ktora nie dość ze zabiła Bunny to jeszcze miała romans z detektywem Kreps’em. Na koniec dodam ze twist finałowy trup troszku naciągany wcześniejsze ofiary były w Arconii a teraz ofiara stał się aktor i akcja ruszyła rok po poprzednich wydarzeniach i mabel nie mogła uwierzyć w to co widzi na scenie. I koniec sezonu 2

Ola_nowak26

Tak na prawdę, to slowo SPOILER powinnaś dać na samym początku. A odcinek zdecydowanie najlepszy ze wszystkich dotychczasowych, zakończenie podobało mi się bardziej niż to z pierwszego sezonu. Dodam, że nie traktuję tego serialu jak arcydzieła, przyznam że oglądam go najczęściej do obiadu albo, żeby odreagować trudny dzień przy kolacji, ale tak zakończyli ten sezon, że nie mogę się doczekać następnego...

DagnaMara

Fina; 2 sezonu lepszy niz 1. Zdecydowanie. Choc caly sezon gorszy niz 1.

Freddie

Tak, właśnie o to chodzi. Pierwszy sezon miał ciut mniej ekscytujące zakończenie, ale nadrabiał resztą odcinków. Drugi sezon trochę mi się dłużył, w niektórych odcinkach nic się nie działo, ale zakończenie powaliło.

ocenił(a) serial na 7
Ola_nowak26

Trochę tyle szkoda, że przez głupotę Apple można było już przed finałem dowiedzieć się kto tak na prawdę zabił, i to pomimo, że kiedyś zrobili już dokładnie to samo przy okazji innego serialu. 




Mając w pamięci, że w serialach applowskich wszyscy używają sprzętów od appla, z wyjątkiem tych "złych", w zasadzie cały plot zostal wyjawiony w momencie, w którym poznajemy historie Becky Butler, gdzie widzimy w jednej ze scen, że korzysta z komputera z Windowsem - jako jedyna postać w całym sezonie.O ile jeszcze w innych gatunkach filmu/seriali, poza uczuciem nachalnej reklamy, nie wpływa to na odbiór ogólnej fabuły, tak w serialu którego cały plot opiera się o to kto zabił, robić coś takiego to na prawdę robienie z widza idioty. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones