PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616571}

Zemsta

Revenge
7,7 20 885
ocen
7,7 10 1 20885
Zemsta
powrót do forum serialu Zemsta

Oglądał juz ktoś ? Kto z rodziny Victorii umarl ?

virginia_virgi

Juz wiem kto zmarl dziadek Daniela :"D
Emily i Ben :D Uważam że z nim powinna być a nie z Jackiem

ocenił(a) serial na 8
virginia_virgi

Revenge naprawdę zaczyna mnie nudzić. Mam nadzieję, że to już ostatni sezon i w międzyczasie pozbędą się Margaux, bo ciężko się na nią patrzy ((; Na plusie jest akcja z wymazywaniem pamięci z komputera, taka bardzo w stylu pierwszego sezonu. Resztę trudno się oglądało; zwłaszcza wielkie wyznanie Jacka, który się budzi po tylu latach i małżeństwie z 'miłością jego życia', by ostatecznie dojść do wniosku It's always been you... o.O Zgadzam się, że Ben jest znacznie ciekawszy.
Mam podejrzenie, że śmierć Emily, którą widać było na promo sezonu czwartego, będzie przez nią swingowana, Margaux trafi za kraty (czy coś) a Emily zmieni tożsamość i wyjedzie na jakieś Bahamy. Ale nie pozostaje nam nic, oprócz cierpliwego czekania.

Verlene

Jak myślisz Victoria odzyska spadek ?:D

ocenił(a) serial na 8
virginia_virgi

Myślę, że się nie podda dopóki tego nie zrobi, ale nie potrafię określić, czy jej się to uda ((;

ocenił(a) serial na 10
Verlene

Jeśli już o Margaux, to myślę, że ona straci to dziecko, przegra wojnę z Emily i wyjedzie do tej swojej Francji :)

ocenił(a) serial na 8
Ateliee

Bardzo prawdopodobne.

Ateliee

Ta Margoux jest taka zenująca, chyba nie jest az tak glupia by myslec ze ma szanse w walce z Ems. Jest w ciazy, zamiast skupic sie na dziecko to sie za zemste wziela.gŁupio to scenarzysci wymyslili.

Verlene

Mam podejrzenie, że śmierć Emily, którą widać było na promo sezonu czwartego - zupelnie nie kojarze, mozesz napisac cos wiecej?

ocenił(a) serial na 8
EvitaPM

Wydaje mi się, że był ten trailer puszczony, ale możliwe, iż coś mi się pomyliło i mieszam ze spoilerami, ponieważ było to dość dawno ((; W każdym razie mówi się, że Emily ostatecznie zginie, ale, jak napisałam wcześniej, jakoś w to nie wierzę :D

użytkownik usunięty
virginia_virgi

Widzieliście rybę ok 12:40 min ? Wygląda jak jakiś rekin :)

Jezu, niezła spostrzegawczosc!!! Chyba faktycznie rekin! :)

użytkownik usunięty
EvitaPM

Trzy razy przewijałam, żeby zobaczyć czy na pewno mi się nie przewidziało :P A zaraz później widać jakiegoś surfera. Dobrze, że u nas przy plaży nie pływają takie giganty, bo bym zawału serca dostała i nie poszła się więcej kąpać.

Ale co najlepsze to często gęsto były sceny jak Ems pływała w tym oceanie.a ten rekin to przeciez płynie tuz przy brzegu.. sic!

EvitaPM

musiałam włączyć jeszcze raz i rzeczywiście coś tam pływa
:)

ocenił(a) serial na 10
virginia_virgi

Wiecie może gdzie już jest dostępne? :) Bo szukam i szukam a nie ma ;<

użytkownik usunięty
Ateliee

i i t v . i n f o / ? e n t r y bez spacji ofkors

ocenił(a) serial na 10

Dzięki, wczoraj już znalazłam, ale nie miałam czasu obejrzeć :) Także biore się za oglądanie Ems po przerwie <3

ocenił(a) serial na 10
virginia_virgi

Obejrzałam, mimo braku czasu i z całą pewnością nie zmarnowałam tych czterdziestu paru minut.

Bardzo podobała mi się akcja z komputerem Nolan/Emily, nawet Louise się włączyła i wyszło rewelacyjnie :)
Vicky raczej zdobędzke ten spadek i odbuduje swoje imperium, także niech ta cała Natalie ma się na uwadze.
Zaczynam przekonywać się także do rudej i Nolana, fajna parka :)
Jedyne co mi się nie podobało to Jack i Emily, nie lubię Jacka od początku i nie chciałabym, aby byli razem...

Ateliee

Mnie ciekawi gdzie jest żona BENA

virginia_virgi

Wygląda mi na cos w stylu programu ochrony świadków.

EvitaPM

A widzieliście zwiastun nowego odcinka ?

ocenił(a) serial na 10
virginia_virgi

Widziałam. Kim jest ten długowłosy facet? ;o

Ateliee

Jesli Vicky nie odzyska spadku to konczy sie dla niej rola w serialu a to watpliwe. Musi miec kase. Takie zwykle odziedziczenie byłoby nudne wiec wymyslono wątek z tą Natalie.

ocenił(a) serial na 10
EvitaPM

I to wcale nie kiepski. Jesli Vicky wróci i zacznie panowac w Hamptons na nowo to Emily będzie chciała zemsty jeszcze bardziej. I tak oto może nam powstać sezon 5.

Ateliee

Oby nie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones