serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Zemsta

Revenge
2011 - 2015
43m
7,7 20 827
ocen
7,7 10 1 20827
Córka człowieka, niesłusznie skazanego za terroryzm, powraca pod przybranym nazwiskiem do Hamptons. Przenika środowisko wpływowej socjety kurortu, by dokonać zemsty na ludziach, którzy przed laty wrobili jej ojca. więcej mniej
Zemsta zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Emily Thorne jest nowa w Hamptons. Poznaje niektórych ze swoich zamożnych sąsiadów, zawiera nowe przyjaźnie i pozornie wtapia się w nowe środowisko. Ale w tej młodej dziewczynie, samotnie mieszkającej w bogatym mieście, jest coś dziwnego. Prawdę powiedziawszy, Emily nie jest tak do końca nowa w tym mieście. Kiedyś już tu mieszkała, dopóki pewne tragiczne wydarzenie nie zniszczyło jej rodziny. Teraz, kiedy wróciła, chce naprawić doznane krzywdy w jedyny znany sobie sposób - mszcząc się.

studio
ABC Studios / Page Fright / Temple Hill Entertainment
tytuł oryg.
Revenge
inne tytuły
Hiroyuki Sanada wcielał się w postać Satoshi Takedy w pierwszym sezonie serialu, jednak z powodu pracy na planie filmu "The Wolverine" musiał zrezygnować z występu w drugiej serii. Ostatecznie Cary-Hiroyuki Tagawa przejął jego rolę.
Początkowo rolę Davida Clarka otrzymał Marc Blucas, jednak z powodu napiętego grafiku musiał zrezygnować.
Zdjęcia do serialu kręcono w Manhattan Beach (Kalifornia, USA).
Cytatem z Konfucjusza  wita nas w Hamptons główna bohaterka "Revenge" – Emily Thorne, grana przez Emily VanCamp ("Bracia i siostry"). Emily wydaje się normalną dziewczyną, posiadającą sporo pieniędzy, która ma swoich przyjaciół w mieście – jak Nolan czy Ashley. Pozory mylą, ponieważ posiada ona pewien sekret, który rozpala ją od wewnątrz, a nie... więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

FINAŁ! - wasze wrażenia

ocenił(a) serial na 10
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Chodzi mi o klimat, o serial w którym jest również tak wiele intryg i ciekawych zdarzeń. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi.

Zemsta jest słodka?

ocenił(a) serial na 7

Sezon pierwszy - super! Zakończenie pierwszego sezonu - rewelacja (nawet piosenka w finale mistrzowsko dobrana). A później już niestety coraz gorzej... Z sezonu na sezon fabuła coraz bardziej naciągana, zmartwychwstania rodem z "Mody na sukces" i coraz większa antypatia do głównej bohaterki.

Oglądam ten serial i nie mogę się pozbyć wrażenia, że to uwspółcześniona (w formie i treści)
wersja 'Dynastii'. Co wy na to?

Kiedy mozna się spodziewać..? ( jeśli w ogólę można )