PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616571}

Zemsta

Revenge
7,7 20 885
ocen
7,7 10 1 20885
Zemsta
powrót do forum serialu Zemsta

promo do odcinka => https://www.youtube.com/watch?v=u-X9_55azA4
zdjęcia => http://revengezemsta.pl/1829,zdjecia-promocyjne-odcinka-21-aftermath/

i polecam wywiad z Madeleine Stowe (serialową Victorią) => http://revengezemsta.pl/1859,madeleine-stowe-potwierdza-ze-smierc-w-wybuchu-byla -jej-przeznaczeniem-to-nie-powinno-byc-niespodzianka/#more-1859


ciekaw jestem tych 3 ostatnich odcinków... z tego co czytam Em trawi za kartki, jakiego zakończenia oczekujecie? ;)

Leo_Wyatt

Ja oczekuję że to już ostatni sezon, robi się nudno.

butler001

ten odcinek był niezły nawet , ciekwe czy Amanda pojdzie siedzieć

ocenił(a) serial na 10
virginia_virgi

Raczej nie, zapewne cos wymyslą.

Ateliee

Vitoria pewnie zyje :D fajnie by bylo zeby ja Amande zamkneli....
bo co, jak bedzie happy end to taki:
- masona zlapia - powie wszystko, victoria nie zyje, ojciec sie dowie ze magicznie go uzdrowili, bena oddeleguja do tanzanii by byl detektywem, a amanda bedzie z jake'm ???? beznadzieja na maxa!!
o albo ben sie okaze hejem jak Nolan i beda razem :D:D

ocenił(a) serial na 10
tosia90

Ja akurat bardzo bym chciała, żeby Ems nie zaczęła spotykać się z Jackiem, od początku nie lubię jego postaci, więc stawiałam na Aidena, ewentualnie Daniela. Potem został już tylko Ben. Niestety, serial od początku dążył do tego, by byli razem i tak już chyba będzie, sądząc po ostatnich odcinkach.

Nie tak się miał skończyc jeden z najlepszych seriali ostatnich lat...

tosia90

Amanda została aresztowana, Victoria była w zmowie przed swoją śmiercią Masonem Tradwellem, który pomógł jej wrobić Amandę ;)

ocenił(a) serial na 2
virginia_virgi

ja sie dziwie że aż tyle sezonów zrobili (skończyłem na 2) bo absurd gonił absurd

Zavebee

fajny odcinek Em wrobiona w morderstwo Victorii, końcówka była niezła... myślicie, że Victoria żyje ? czy faktycznie zginęła w tym pożarze ?

jeszcze 2 odcinki Revenge :((

Leo_Wyatt

https://www.youtube.com/watch?v=rBjkhLwVvkI

promo 22 odcinka

widzieliście pierwsze sekundy? wygląda na to, że Victoria żyje!

Leo_Wyatt

Może i żyje. Bo jak okazało się że ten Mason pomógł Viki wrobić Amandę to zaczęłam się zastanawiać czy oby na pewno zginęła.
Liczę że ta bitch żyje i trafi tam gdzie jej miejsce czyli do więzienia razem z tymi którzy jej pomagali.
Ciekawa jestem czy Margaux jej w tym pomogła. Zawiodłam się na niej gdy winiła Amandę za śmierć Daniela. Bo jedyna która winna jest tego (oprócz osoby która go zabiła) to jego matka. Gdyby tak nie chciała zabić Amandy to by Daniel żył.
Szkoda że to jego zabili a nie Charlotte :D
A co do niej to widać że wróci w 22 odc. do Hamptons. Ciekawe czy wie o śmierci brata. Nic nie było pokazane że dali jej znać o tym. Znając ją to też rzuci sie na Amandę i ja obwini za śmierć brata, matki i za wszystko :D

patrycjagrudzinska1

robi się coraz ciekawiej :) oglądałaś promo 22 odcinka? wygląda na to, że Em "jakimś cudem" ucieknie (najprawdopodobniej) z więzienia... :P nie mogę się doczekać tego odcinka.

Leo_Wyatt

Tak. I ciekawe jak ucieknie. Ktoś jej pewnie w tym pomoże :D Nie sądzę by to był jej były ostatni chłopak/policjant :D
Też już się nie mogę doczekać. Strasznie ciekawa jestem jak to się wszystko zakończy :)

patrycjagrudzinska1

odcinek dziś w nocy :) dopiero jutro pojawi się u nas. Nie mogę się doczekać, mimo wszystko będzie mi brakować Revenge! :)

ocenił(a) serial na 9
Leo_Wyatt

Na bank Vicktoria nie żyje, w promo jak jest pokazana to zapewne retrospekcja jak wszystko ukartowała z Masonem całe te włamanie i plan wrobienia Ems.

ocenił(a) serial na 9
Leo_Wyatt

Przecież dla Nolana odnalezienie "przedśmiertnej wypowiedzi" Victorii, gdzie przyznaje się do wrobienia Emily to pestka

nenupher83

Zresztą chyba już wszyscy oglądali odcinek 22? i zakończenie tego odcinka wszystko wyjaśnia :D

patrycjagrudzinska1

kto to był, ta kobieta, która zabiła Bena?

marcelinka04

Właśnie się nad tym zastanawiam :D Ona chyba juz była pokazana raz i to nie tak dawno. Była scena w którymś z odcinków jak ktoś zakreślał w kółko twarz Emily na zdjęciu i mogła to być ona. Na pewno (a powinni) to wyjaśnią w finale ;)

ocenił(a) serial na 9
patrycjagrudzinska1

to jest ta płatna morderczyni którą Margaux chciała wynając do zlikwidowania Emily (Margaux i ona spotkały się w jakimś salonie samochodowym)

czucha82

Nie pomyślałabym nigdy że Margaux będzie chciała coś takiego zrobić. Co jak co ale ona na taką nie wyglądała i myślałam że dorwać Emily będzie chciała no legalnie bez żadnych kombinacji. Mam nadzieję że ktoś wie o co mi chodzi :D
Widać wtedy że za długo przebywała koło Victorii i stała się podobna do niej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones