PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616571}

Zemsta

Revenge
7,7 20 885
ocen
7,7 10 1 20885
Zemsta
powrót do forum serialu Zemsta

Najlepszy odcinek jaki oglądałam od 4 sezonów - aż żałuje, że to przedostatni! Mam nadzieję, że serial zakończy się dobrze.. Jak Wam się podobało? Są już dostępne napisy.. Nie mogę doczekać się finału. Wg mnie szacun dla reżysera nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy ;)

ocenił(a) serial na 7
kosmoska

kim była ta laska na koncu co go zabila ?

ocenił(a) serial na 9
annyummy

To nie jest przypadkiem ta babka co Margo z nią gadała w salonie samochodowym?

ocenił(a) serial na 8
kosmoska

aż muszę puścić sobie ostatnie sekundy odcinka gdy Victoria "podpala" rezydencję Greysonów. Wydawało mi się wtedy, że V. zginęła na 100%, a tu takie niespodzianki. Fajny odcinek bardzo! W końcu scenarzyści zaczęli coś główkować na koniec, tak jak to robili w pierwszym sezonie, że nie wszystko było takie oczywiste. Szkoda, że to już końcówka, ale w sumie dobrze, że postanowili to zakończyć.
Wiedziałam, że Ben zginie jak tylko ruda pobiegła do niego z tą bluzą. Domyślałam się też, że Margo zaatakowała wtedy Wiktorię. ahhh. Ale reszta super plus. Pewnie Emilka nie dotrzyma żywa do końca serialu. Przecież BIEDNY JACK nigdy nie zazna szczęścia. oO Ale w sumie fajnie by też było jakby Emilka z czasem postradała zmysły ;D i rzeczywiście wylądowała w zakładzie psychiatrycznym. Jak zaczęła się to i kończy ta historia. Fajne koło by zatoczyło. <3

ocenił(a) serial na 7
kosmoska

Przedostatni odcinek a tyle sie nagle dzieje... Ciekawe kim jest blondynka mordujaca Bena, ze az sama Victoria wygladala na przerazona. A tak swoja droga napisy pojawily sie dosc szybko o!

kasisek12

ta blondyna to zabójczyni wynajęta przez Maro.

Leo_Wyatt

Margo*

ocenił(a) serial na 7
kosmoska

https://www.youtube.com/watch?v=sMeGzXUQe18

ocenił(a) serial na 9
kasisek12

Oby nie zwalili finału, za dobry poziom pod koniec tego serialu się trzyma :) co końcówka to szok :D

Maciulaa

wow ! ale odcinek.... super !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones