PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616571}

Zemsta

Revenge
7,7 20 886
ocen
7,7 10 1 20886
Zemsta
powrót do forum serialu Zemsta

Macie taką? Kiedyś wkurzała mnie sukowata Victoria, ale teraz zdecydowanie odstrzeliłabym w pierwszej kolejności Margo (czy jak jej tam). Wredne, brzydkie babsko z denerwującym akcentem.

robipati

Margo, Jack i Victoria

ocenił(a) serial na 8
Lady_Boleyn

Dlaczego Jack? On jest najbardziej poszkodowany w tym wszystkim i tylko dlatego, że jest beznadziejnie zakochany :(

robipati

Dlatego, że to ciepłe kluchy i jego postać jest zbędna w serialu

ocenił(a) serial na 8
Lady_Boleyn

Dokładnie Margo i Jack to najgorsze postacie... nie lubie ich...

ocenił(a) serial na 9
Lady_Boleyn

Zgadzam się w 100%. Nie znoszę Jacka. Ciągle zmienia zdanie, nie wie co rozbić. Szkoda że nie zginął zamiast Condrada albo Aidena.

ocenił(a) serial na 10
eve_roarke

Mam tak samo. Teraz pewnie będą zyli długo i szczęśliwie z Ems co jest najgorszą wersją z możliwych.

ocenił(a) serial na 8
eve_roarke

Aidena ciągle nie mogę przeżyć. Była taki... idealny... teraz Ben trochę nadrabia, ale to wciąż nie to samo :( Jack mi nigdy nie przeszkadzał, bo to dobry chłopak, tylko zakochany w nieodpowiedniej dziewczynie.

ocenił(a) serial na 10
robipati

Ja nie znoszę tej Francuzeczki - Margaux... wyniosły pasztet ;)

David Clarke również zaczyna działać mi na nerwy bo nie widzę sensu utrzymywania jego postaci, nic nie robi, kręci się gdzieś bez sensu, żaden interesujący wątek się wokół niego nie rozwija.

ocenił(a) serial na 8
Jackie_Daniels

I do tego każda kobieta na niego leci... :/ Faktycznie, nie tak go sobie człowiek wyobrażał :P

ocenił(a) serial na 9
robipati

Jack...masakra. Szkoda, że nie ma już Aidena, ale Ben fajny jest :D
Denerwowała mnie Charlotte, dobrze, że została usunięta na jakiś czas... Szkoda mi Daniela i Conrada bez nich serial jednak traci ...
Nolan i jego żonka mistrzostwo świata ;) Victoria spoko, Margoux zaczęła być nareszcie postacią, która coś wnosi do serialu. David niepotrzebny zupełnie :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones