PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616571}

Zemsta

Revenge
7,7 20 856
ocen
7,7 10 1 20856
Zemsta
powrót do forum serialu Zemsta

Chodzi mi o klimat, o serial w którym jest również tak wiele intryg i ciekawych zdarzeń. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi.

Ewodia

To może Pretty little liars? Nie jest tak zupełnie podobny ale naprawdę wciąga, są tajemnice, intrygi i ciekawe zdarzenia.

ocenił(a) serial na 8
Redcoat_A

Oglądam od samego początku PLL i myślę, że klimat jest podobny. :)
Pewnie jest więcej seriali tego typu i może ktoś z Was potrafi coś jeszcze polecić.

ocenił(a) serial na 10
Ewodia

Polecam Internat (El Internado Laguna Negra) - bardzo ciekawy, i mimo że jest po hiszpańsku to wciągnął mnie od 1-go odcinka choć jestem bardzo wybredna:) I co ważne - serial jest zakończony i praktycznie wszystkie wątki zostają na koniec wyjaśnione:)

I ostatnio zaczęłam też oglądać Twisted, nawet fajny.

I oczywiście Plotkara, ale to pewnie widziałaś:)

A może Ty coś polecisz?

ocenił(a) serial na 10
poodle4

Może Kyle XY? Oglądałam go kilka lat temu i był moim ulubionym serialem do momentu kiedy nie zaczęłam oglądać Revenge. :)

LaDyTcK3

Może nie w 100% podobne seriale ale warte obejrzenia ja Ci polecam :
- el barco
- lost
- Heroes
- Gates

ocenił(a) serial na 8
poodle4

Dziękuję ze wszystkie odpowiedzi. Bardzo zastanawiam się nad tym Twisted i Internat. :)
Ja znalazłam dwa seriale, które przypominają mi Revenge, ale niestety oba zostały przerwane. :/ A mianowicie chodzi o Lying Game i Ringer.

Ewodia

Ringer to badziew jakiego świat nie widział. Intrygi są szyte nićmi grubości lin holowniczych używanych na statkach, a bohaterowie są tak drętwi i głupi, że głowa boli. Ze swojej strony polecam serial Wyspa Harpera to właśnie on nakierował mnie na Revenge. Z kolei Kyle XY został anulowany po 3 sezonie, a więc jest to serial niedokończony i niezamknięty.

Ewodia

''Zemsty'' nie oglądałem ale jeżeli chcesz aby były intrygi to polecam - Rodzina Warrenów (2016) - http://www.filmweb.pl/serial/Rodzina+Warren%C3%B3w-2016-742393

Ewodia

Bardzo podobny jest Arrow, serdecznie polecam. Klimacik trochę inny (powiedział bym, że bardziej mroczny), ale główny bohater też prowadzi swoją własną vendettę przeciwko "złym ludziom".

ocenił(a) serial na 9
Ewodia

ja polecam suits może trochę inny klimat ale też bardzo wciągający, pełen intryg :)

Ewodia

Polecam Gran Hotel ;)

ocenił(a) serial na 10
Ewodia

House of cards polecam! :)

ocenił(a) serial na 9
anysiak2

Scandal, świetny
polecam !

ocenił(a) serial na 7
Ewodia

Gotowe na wszystko

no_bo_co

Biały kołnierzyk

Ewodia

No ja Was proszę.... To jest jawna profanacja!
Stawiacie obok Revenge seriale dla młodzieży?! Litości!!!!!!

ocenił(a) serial na 9
of2288

Zgadzam się w 100 %!

of2288

tyle lat i nic podobnego w takim klimacie nie powstało

ocenił(a) serial na 10
filmozer

to prawda!

ocenił(a) serial na 9
lolurnotow

Jeśli nie przeszkadzają wam azjatyckie seriale to polecam Penthouse, Graceful family albo One the woman.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones