PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616571}

Zemsta

Revenge
7,7 20 885
ocen
7,7 10 1 20885
Zemsta
powrót do forum serialu Zemsta

szukam ciekawego serialu, niestety dużo już widziałam: Pretty little liars, pamiętniki wampirów, chirurdzy, american horror story, my mad fat diary, życie na fali, plotkara, skins, revenge, pamiętniki carrie, faking it, finding carter, a wy co oglądacie? :D

ocenił(a) serial na 10
klajciaa

Polecam The Fall :)

ocenił(a) serial na 10
Ateliee

na pewno sprawdzę :)

ocenił(a) serial na 9
klajciaa

Dawno, dawno temu i Suits też jest fajne ;)

Ateliee

ojjjj ja tez :))))

klajciaa

Lost....

ocenił(a) serial na 9
kuki7

Ja oglądam; "Arrow"; ''Beauty and the Beast (2012)''; ''Castle''; ,,Chicago Fire"; ''Chicago P.D.''; ''Constantine"; ''Forever''; ''Gossip Girl''; ''Gotham''; ''Grey's Anatomy''; ''Grimm''; ''Hart of Dixie''; ''Lost''; ''Marvel's Agent Carter''; ''Marvel's Agents Of S.H.I.EL.D.'';;'Nikita (2010)''; ''Once Upon A Time''; ''Reign''; ''Resurrection''; ''Revenge (2011)''; ''Scandal''; ''Secrets and Lies (2015)''; ''Smallville''; ''Supernatural''; ''The 100''; ''The Flash''; ''The Mentalist''; ''The Originals''; ''The Vampire Diaries''.

ocenił(a) serial na 9
wojtek1993_filmweb

Sons of anarchy! House of cards, Shameless, Dexter, Bones <3, Game of Thrones, Orange is a new black. Te seriale z czystym sumieniem mogę Ci polecić.

ocenił(a) serial na 10
em123

Dziękuje!! :)

ocenił(a) serial na 10
wojtek1993_filmweb

na pewno któryś mi sie przyda, dziękuje :)

ocenił(a) serial na 10
wojtek1993_filmweb

Na pewno któryś mi sie spodoba, dziękuje :)

ocenił(a) serial na 10
klajciaa

Teen Wolf - Good Wife - Suits - Arrow - Homeland - Bates Motel - The 100 - Banshee - Gotham - Flash -
Person Of Interest - Black Sails - Better Call Saul - Outlander - The Knick - Castle - The Mentalist - Weed - The Walking Dead.
To seriale które teraz oglądam lub całkiem nie dawno skończyłem całą serię , może akurat Tobie coś przypadnie do gustu...Pozdrawiam:)))

klajciaa

BATES MOTEL (2013r.- )-Kilka miesięcy po śmierci męża do małego miasteczka w Kalifornii, sprowadza się Norma Bates (Vera Farmiga) z synem Normanem (Freddie Highmore). Kobieta kupuje położony na przedmieściach stary motel i zmienia jego nazwę na Bates Motel. Ma nadzieję przywrócić mu jego dawną świetność. Nie zraża się plotkami o budowie obwodnicy miasteczka oraz pogróżkami dawnego właściciela motelu, Keitha Summersa (W. Earl Brown). Sama wprowadza się do położonego nieopodal domu. Matka z synem zaczynają zapoznawać się z mieszkańcami miasteczka oraz ich życiem. Większość osób zamieszkujących miasto ma do nich pozytywny stosunek. Wyjątkiem jest szeryf Alex Romero (Nestor Carbonnel), którego dręczy przeczucie, że pojawienie się tej dwójki w jego rewirze oznacza kłopoty. Normę i Normana łączą skomplikowane relacje, matka jest nadopiekuńcza, co wywołuje u syna agresję, a z czasem w chłopcu zaczynają budzić się mordercze skłonności...

klajciaa

Bates motel spoko serial
Devious Maids

klajciaa

Grey's anatomy, The Fall, mój maż Dexter, Rzym, Gra o Tron. Kiedys Gotowe na wszystko ;) Homeland mnie znudzil, przestalam ogladac. Ja glownie ogladam sitkomy :)

EvitaPM

I podobno swietny jest Breaking Bad

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones