PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616571}

Zemsta

Revenge
7,7 20 885
ocen
7,7 10 1 20885
Zemsta
powrót do forum serialu Zemsta

Mógłby ktoś uprzejmy streścić mi mniej więcej co się działo od połowy 3 sezonu ? ( ok 10. odc) ? Serialu nie oglądam już od ponad roku ale jestem ciekawa jak sie skończy :)

ocenił(a) serial na 10
avatar555

Emily zostaje poszczelona przez Daniela bo dowiedział sie że kłamała w sprawie ciazy. Później zaczął sypiać z Sarą. Emily nie chciała doprowadzić do rozwodu. W końcu świat dowiedział sie że emily kłamała w sprawie ciaży a Daniel złożył papiery rozwodowe.(oczywiście akcja zaaranżowana przez emily). Powiedziała ze to Lydia ją poszczeliła. Pascala zamordował Condras a Aidena Victoria. Póżniej dowiedziała sie że Amanda to Emily a Victoria wylądowała w psychiatryku. Conrada zamordował David, który jednak żyje. Jeszcze jest 4 sezon. :D

clara_alonso_

Czytam i czytam: "Conrada zamordował David, który jednak żyje. ... "CONRADA ZAMORDOWAŁ DAWID, KTÓRY JEDNAK ŻYJE?! " Cooooooooooo??!?!
Brzmi to.. przyznam dość szokująco i intrygująco zarazem :D (chociaż jeżeli naprawdę tak zrobili to ożywienie Davida jest już totalnym przegięciem). Ogólnie wygląda na to ,że sporo się działo. Aidena trochę mi szkoda. To Daniel powinien zająć jego miejsce xD.

Tak czy owak Wielkie dzięki :D
P.S Aż mnie naszła ochota zobaczyć z jeden odcinek ;)

ocenił(a) serial na 10
avatar555

Spokojnie na Daniela też przyjdzie czas ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones