PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616571}

Zemsta

Revenge
7,7 20 886
ocen
7,7 10 1 20886
Zemsta
powrót do forum serialu Zemsta

Zauważyłam, że przez te 4 sezony w serialu było mnóstwo morderstw, za które zazwyczaj nikt nie został ukarany (lub został ukarany ktoś inny)
1. Takeda zabił Tylera
2. Takedę zabił Aiden
3. Aidena zabiła Victoria (niby samobójstwo),
4. zabiła też Helen Crowley (ciało ukryto)
5. i Jimmiego Brennana (ojca Patricka) - niby wypadek
6. Aiden zabił Gordona Murphy`ego - poszedł za to siedzieć Mason Tradwell
7. Conrad zabił Pascala - niby wypadek - a Victoria przypisała to Emily
8. Conrad zabił (pośrednio) Declana - choć to miał być Jack
9. zlecił zabicie fałszywej Amandy
10. nie mówiąc już o pasażerach samolotu - ale za to chociaż poszedł siedzieć (po wielu wielu latach)
11. fałszywa Amanda zabiła Franka
12. doprowadziła do wybuchu łodzi na której zginął Kenny Ryan
13. Kenny Ryan zabił faceta, który był kolegą ojca Jacka
14. Patrick popsuł samochód, w którym zginął później ksiądz Paul Whitley
15. Charlotte zabiła faceta, który śledził Davida - niby wypadek po narkotykach
16. David zabił Conrada, a przypisano to facetowi, którego zabiła Charlotte
17. Daniela zabiła Kate, a przyznała się Emily
18. Kate zabił Jack, ciało ukryto
19. ojciec Aidena zabity przez Pascala(tylko nie pamiętam czy on go zabił, czy zlecił zabójstwo) - uznano to za samobójstwo
20. Pascal zabił też dziennikarza, który ukrywał się przebrany za kobietę (nie pamiętam jak się nazywał)
21. Gideon doprowadził do przedawkowania narkotyków rudą dziewczynę, a potem chciał zgonić na Daniela.
22. siostra Aidena, 23 Padma Lahari i 24 jej ojciec zostali zabici przez Inicjatywę, którą kierowała Helen Crowley a potem Conrad

Pewnie jeszcze jakieś pominęłam, ale serial jest tak zagmatwany, że trudno wszystko spamiętać. Mam nadzieję, że nic nie przekręciłam. Najciekawsze jest to, że wśród tylu trupów związanych z głównymi bohaterami nikt niczego nie podejrzewa (no może ostatnio Ben co nieco). Do końca serialu jeszcze trochę więc pewnie będą jeszcze podobne przypadki śmierci (nie wspominam już o zmartwychwstaniach bo tego też by się trochę nazbierało). Mam nadzieję, że zakończą na 4tym sezonie, choć lubię ten serial, ale fantazja scenarzystów nie zna granic. Nie zdziwiłoby mnie nawet to, że na końcu David Victoria Emily i Charlotte staną się szczęśliwą rodzinką, a Jack spiknie się z Emily i ponownie zostanie mężem Charlotte - MODA NA SUKCES :)

ocenił(a) serial na 10
nenupher83

No było sporo śmierci nie tylko w tym ale również w wcześniejszych sezonach, ale według mnie gdyby tego nie było to serial byłby nudny, ale nie zmienia to faktu że zemsta staje się modą na sukces.

ocenił(a) serial na 9
clara_alonso_

Nie chodziło mi dokładnie o to, że było dużo zabójstw, ale, że prawie wszystkie uszły płazem i nikt (może poza Benem) się temu nie przygląda bliżej.

ocenił(a) serial na 10
nenupher83

Dokładnie. W świecie Revenge można mordować bez konsekwencji :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones