Zero Zero Zero (2019-2020)
Zero Zero Zero: Sezon 1 Zero Zero Zero Sezon 1, Odcinek 1
Odcinek Zero Zero Zero (2019-2020)

Il carico

57m
6,9 224
oceny
6,9 10 1 224
Zero Zero Zero
powrót do forum s1e1

Po 2 pierwszych odcinkach chce się więcej, szykuje się godny następca suburry i gomorry. Zobaczymy jak dalej, podobno po 2 odcinki co weekend mają się pokazywać.

damianczypek

Na necie jest całość z napisami lub lektorem. Co do samego serialu, to dla mnie klasa niżej niż Gomorra, pół klasy niżej niż Suburra. Dlaczego? Z podstawowej zasadniczej kwestii. Za dużo wpadek. Strzelanina w pierwszym odcinku zupełnie z kosmosu, strzelanie przez żołnierzy do uciekającego bandyty, gdy w tle są dziesiątki ludzi jest mało realne. Takie wpadki jak zostawienie telefonu komórkowego u brata, odejście na bok z ojcem w celu przeprowadzenia rozmowy i pójście bez tegoż telefonu w swoją stronę. Takich szczegółów jest dużo więcej i mnie osobiście denerwują. W przypadku Gomorry żadna taka akcja nie miała w ogóle miejsca.

perun_6

Jest w sieci? Raczej nie....

damianczypek

Przepraszam, są dwa odcinki.

perun_6

dokładnie !! 1 odcinek początek zapowiadał sie na mega serial . Po 2 odcinku nie mam chęci tego oglądać ..wpadka za wpadką jak pisze Peru 6 . Gość wchodzi do knajpy zabija 3 kolesi na oczach setek ludzi i nikt nie wie kto to .......a takich wpadek jest jedna z drugą ..... serial 3 liga .. Do Gomorry Suburry nie ma co porównywać bo grzech

ocenił(a) serial na 8
damianczypek

zgadzam sie co do tego, ze serial jest klase nizej od gomorry i suburry. akurat w sam raz w oczekiwaniu na nowe sezony dwoch wymienionych mozna obejrzec

t2727

Jak możesz się zgadzać bądź nie zgadzać jeżeli jesteśmy dopiero po 2 odcinkach?

damianczypek

Jako maniak kina, który pochłania masę filmów i seriali, skromnie stwierdzę, że można po dwóch odcinkach mieć zdanie jaki poziom serial prezentuje i będzie prezentował przez cały sezon. Czasami mogą kogoś nie zainteresować pierwsze odcinki, jak to było na przykład z częścią osób w przypadku Breaking Bad, choć mnie osobiście wciągnął od początku, lecz klasy produkcji nie można mu było odmówić od pierwszego odcinka. Tutaj jest niestety zgoła odwrotnie i już w pierwszym odcinku otrzymujemy masę niespójności w samych akcjach i w głupich zachowaniach bohaterów, wynikających albo z "krzywo" napisanego scenariusza lub błędów montażystów. Robi się z tego kino jakie widać. Jednym to przeszkadza, drugim nie. Osobiście lubię i oglądam produkcje tylko na wysokim poziomie a w tym przypadku, po dwóch odcinkach już widać, że "Zero.." do takich nie należy. Edit. Edytowanie posta po zmianach to jakiś koszmar, chciałem poprawić literówkę to mi wszystko poprzestawiało w jeden ciąg zdaniowy :/

ocenił(a) serial na 3
perun_6

Niestety ale serial raczej gowniany. Bohaterowie nieciekawi, człowiek oglada ale raczej ma w dupie co się stanie z bohaterami. Akcja też kompletnie z dupy i nierelana. Do Gomorry to sie nie umywa kompletnie, brak tego brudnego klimatu, wszysto na siłę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones