Znaki (2018-2020)
Znaki: Sezon 2 Znaki Sezon 2, Odcinek 4
Odcinek Znaki (2018-2020)

Odcinek 4

Episode 4 46m
6,9 256
ocen
6,9 10 1 256
Znaki
powrót do forum s2e4

Hejo ludzie potrzebuje pomocy poszukuje piosenki moment jak Ada z policjantem przeszukują mieszkanie Sobczyka. Słyszę tam „your love is poison” ale tak mi nie wynajduje z asystentem Google tez już próbowałam nie może znaleźć. Ludzie pomóżta!

ocenił(a) serial na 10
weraa2110

O który odcinek Ci chodzi?

Kasia_Kokok

O odcinek 4

ocenił(a) serial na 10
weraa2110

Wiem o który utwór Ci chodzi ale faktycznie żadna apka muzyczna go nie zczyruje. Mam nagrany odcinek i sprawdzałam w napisach koncowych ale nie podali tej piosenki niestety.

Kasia_Kokok

Dokładnie tak utwór nieznany tez sprawdzałam w napisach końcowych. Ale dziękuje bardzo za chęć pomocy może kiedyś uda się ustalić co to za piosenka :)

weraa2110

kilka godzin próbowałam namierzyć ten utwór i nic , rzeczywiście nigdzie go nie ma, kilka aplikacji, uff. Może za jakiś czas, pozdrawiam serdecznie! :)

_circa_

Dziwne że żadna aplikacja nie rozpoznaje ,możliwe ze piosenka została zaśpiewana/wykonana na potrzeby serialu nie wiem :(

ocenił(a) serial na 6
weraa2110

Spytałam na stronie AXN Polska i taką oto dostałam odpowiedź:
"utwór pochodzi z biblioteki muzyki Universal Production Music i utwór nazywa się „The Devils Work""

weraa2110

Też szukałam i nigdzie jej nie mogę znaleźć

weraa2110

Jeśli ktoś jeszcze szuka, to tu można odsłuchać, utwór 20 i 21. https://www.universalproductionmusic.com/en-gb/discover/albums/14384/northern-so ul-modern

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones