SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

2003 1 godz.
4,7 3 414
ocen
4,7 10 3414
141
chce zobaczyć
{"rate":3.0,"count":1}
{"id":"95400","linkUrl":"/serial/Zosta%C4%87+miss+2-2003-95400","alt":"Zostać miss 2"}
Rok po nierozstrzygniętym konkursie, grupa modelek wyjeżdża na Mazury, aby walczyć o miano Miss Wenus. Więcej Mniej
{"seasons":[2]}
13
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Zosta%C4%87+miss+2-2003-95400/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/95400","link":"/serial/Zosta%C4%87+miss+2-2003-95400/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/95400","link":"/serial/Zosta%C4%87+miss+2-2003-95400/episode/ranking"}}
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
[]

Od pierwszego, nierozstrzygniętego zresztą, konkursu Miss Venus upłynął prawie rok. Kleber (Jan Nowicki), właściciel pisma "Egoista" nie mógł wywiązać się z podpisanych umów ze sponsorami i popadł w poważne kłopoty finansowe. Sandra - jako pierwsza wicemiss - unosząc się honorem, odmówiła przyjęcia korony w spadku po Sylwii, któraOd pierwszego, nierozstrzygniętego zresztą, konkursu Miss Venus upłynął prawie rok. Kleber (Jan Nowicki), właściciel pisma "Egoista" nie mógł wywiązać się z podpisanych umów ze sponsorami i popadł w poważne kłopoty finansowe. Sandra - jako pierwsza wicemiss - unosząc się honorem, odmówiła przyjęcia korony w spadku po Sylwii, która straciła ją, przyznając się, że ma dziecko. Druga wicemiss - Marzena - wybierając miłość do producenta Brauna, także nie przyjęła tytułu. W efekcie konkurs został nierozstrzygnięty. Całe zamieszanie wokół finału podważyło także jego autorytet oraz rzuciło cień podejrzenia na "Egoistę" i inne interesy Klebera. Bruno - Desperado (Artur Dziurman) namawia Klebera do sprzedaży "Egoisty" i praw do konkursu Miss Venus. Ten odmawia i postanawia zorganizować następną edycję wyborów. Reżyserię imprezy powierza Malwinie (Dorota Kamińska). Dwanaście dziewcząt przyjeżdża do hotelu "Egoista" na Mazurach na zgrupowanie przed wyborami Miss Venus. Wśród nich jest też Tekla (Agnieszka Włodarczyk), która nie brała udziału w poprzednim finale z powodu swoich problemów z kleptomanią. Do hotelu przyjeżdża również Robert, brat pana Zdzisia. Między chłopakiem i jedną z finalistek wybucha namiętny romans.

studio
Filmcontract Ltd. (produkcja wykonawcza) / Telewizja Polsat
data produkcji
2003
tytuł oryg.
Zostać miss 2
inne tytuły
Plenerowe sekwencje serialu były kręcone w Zegrzynku (Polska).
Okres zdjęciowy rozpoczął się 6 lipca a skończył w październiku 2002 roku.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • super temat

  użytkownik usunięty

  Zostać miss 2 jest super najbardziej podoba mi się pirania jest super

  2
  • wzorce osobowe

   keteek ocenił(a) serial na 6

   Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

   • Czemu została umieszczona w obsadzie drugiej części skoro grała tylko w pierwszej?

   • Napiszę to samo jak o I części: płytki. Jego atutem na pewno są śliczne misski w skąpych strojach co zapewne bardzo się podoba ludności męskiej. Z racji,że mam do niego sentyment,bo kojarzy mi się on z wakacjami, latem i dzieciństwem to daje mu 3/10.

    • Bonczak tworzy najlepsza pijacka kreacje ever, fajne postacie - glupie blondyny, Tekla, lesba, choreograf gej, napalony Zdzisiu, playboy Bojarewicz, sorry ale mam wielki sentyment do tego serialu i po latach oglada sie swietnie jako czysta rozrywke