SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

2001 1 godz.
5,0 7 192
oceny
5,0 10 7192
312
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":1}
{"id":"12034","linkUrl":"/serial/Zosta%C4%87+miss-2001-12034","alt":"Zostać miss"}
Dwanaście młodych kobiet bierze udział w prestiżowym konkursie, którego nagrodą jest miano "Miss Venus".
{"seasons":[1]}
13
gatunek
produkcja
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Zosta%C4%87+miss-2001-12034/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/12034","link":"/serial/Zosta%C4%87+miss-2001-12034/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/12034","link":"/serial/Zosta%C4%87+miss-2001-12034/episode/ranking"}}
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
[]

"Zostać Miss" jest trzynastoodcinkowym serialem przedstawiającym kulisy przygotowań i wyborów konkursu piękności "Miss Venus". "EGOISTA" - magazyn, który wszedł przebojem na polski rynek prasowy, zorganizował serię konkursów piękności "Miss Venus", wyłaniając dwanaście triumfatorek, z których każda była ozdobą rozkładówki jednego z"Zostać Miss" jest trzynastoodcinkowym serialem przedstawiającym kulisy przygotowań i wyborów konkursu piękności "Miss Venus". "EGOISTA" - magazyn, który wszedł przebojem na polski rynek prasowy, zorganizował serię konkursów piękności "Miss Venus", wyłaniając dwanaście triumfatorek, z których każda była ozdobą rozkładówki jednego z numerów. Właścicielem pisma jest potentat finansowy Alfred Kleber. Konkurs finałowy poprzedzony jest trzytygodniowym zgrupowaniem w malowniczo położonym hoteliku. I właśnie to zgrupowanie jest tłem akcji serialu. Dwanaście dziewcząt o różnych charakterach, motywacjach i filozofiach życiowych ma spędzić ze sobą trzy tygodnie intensywnych przygotowań do Wielkiego Finału. Stawka jest wysoka - zdobywczyni tytułu "Miss Venus" odbierze kluczyki do luksusowego samochodu oraz szereg nagród od sponsorów. "Zostać Miss" to serial pokazujący bezpardonową rywalizację dwunastu piękności, konflikty, ale również sympatie i przyjaźnie rodzące się między nimi. Problemy osobiste przeżywają również organizatorzy konkursu i opiekunowie dziewczyn. Wartka akcja, nieoczekiwane zwroty akcji, humor no i oczywiście piękne dziewczyny - to atuty tego polskiego "Słonecznego patrolu" skrzyżowanego z "Show girls".

studio
Filmcontract Ltd. (produkcja wykonawcza) / Telewizja Polsat
data produkcji
2001
tytuł oryg.
Zostać miss
inne tytuły
Zdjęcia do serialu nakręcono w Zegrzynku (Polska).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • pierwsza część świetna, druga odrobinę gorsza, ale i tak człowiek chciałby tam być... mogliby nakręcić trzeci sezon, zupełnie współczesny, miałby dobrą oglądalność :)

 • Misski, co nie wyglądają jak misski

  marcin261287

  Intrygi rodem z brazylijskich telenowel. Nie wiem co jest z tym serialem, ale zawsze mi się podobał ;)

 • serial dzieciństwa

  Qdom

  Za sentyment daję 8 :D

  5
  • Może być

   worldstrongestman ocenił(a) serial na 6

   Szcerze serial nie najgorszy tym bardziej jeśli porównywać do obecnych "hitów". Figurska zagrała tragicznie niestety, ale Bończak, Nowicki, Wysocki jak najbardziej na plus.

   1
   • Płytki,ale sentyment do niego jest

    free_dom

    Co tutaj dużo pisać. Serial dla niewymagających w sam raz dla zabicia czasu. Idę o zakład,że swoją oglądalność zawdzięczał głównie ludności męskiej, podziwiającej misski w skąpych strojach. Ładne dziewczęta zapewne niejednemu zawróciły w głowie.... Mam do niego pewien sentyment ,bo ... więcej

    1