PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95400}
4,8 3 468
ocen
4,8 10 1 3468
Zostać miss 2
powrót do forum serialu Zostać miss 2

czy nie uważacie że PIRANIA jest najbarwniejszą postacią w tym całym serialu ?? bez niej było by tak nudno że aż szkoda gadać ! ma (jako postać) zajebiste pomysły :))) dopiero jak powtarzają ten serial zorientowałam sie co przegapiłam ;p;p;p

użytkownik usunięty
kamikadze06

Pirania to bogini, najpiekniejsza z nich tam wszytkich, reszta dziewczyn to przy niej pasztety i brzydule, pirania to laseczka!

użytkownik usunięty
kamikadze06

moim zdaniem bez pirani było by tak nudno, że nastąpiło by zagrożenie śmiercią z nudów.ona jest zazazazazazazazazazazazazazajebista!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 10

Pirania jest zajebista, ale osobiście bardziej uwielbiam - PAULINE ONA PO PROSTU RULEZZZ ;):)!!!

użytkownik usunięty
Marcinq51

oł dżizus meen pirania rules men plx me niub lets go play tibia meenn , fuckin' shit miss 2 plx menn ambitne kino jak cholera plx, me noob niub nób plx !

No macie racje, jest zajebista!!!!!! Mysle ze ta postac była strzałem w 10 w tym serialu!! ;];];] a jak!! Ksywa Pirania pasuje do jej charakteru i tego co robi;p Pozdrawiam:*:*:*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones