Repertuar kina Kino IKM

Nie znalezlismy miasta lub kina odpowiadajacemu Twojemu wyszukiwaniu

Kino IKM
  • Gdańsk, ul. Długi Targ 39/40
  • Repertuar dla kina Kino IKM jest odświeżany w każdą środę w godzinach popołudniowych. Aktualizowane są godziny seansów oraz filmy grane w danym kinie. Kup bilety przez stronę wybranego kina lub przez system sprzedaży biletów z jakim kino współpracuje.
Gdańsk
Niestety, nie znaleźliśmy dziś seansów w tym kinie.
Przez pogrążone w krwawej wojnie domowej Stany Zjednoczone przedziera się grupa dziennikarzy, by w Waszyngtonie przeprowadzić ostatni wywiad z prezydentem.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Niedz
28/04
Wt
30/04
Historię bitwy oglądamy oczami Jędrka – młodego chłopaka, który przeszedł przez łagrowe piekło i opuścił Rosję wraz z Armią Andersa jako jedna z tysięcy sierot. Czas niewoli zmienił go z chłopca z dobrej rodziny w kombinatora i drobnego złodziejaszka, który zrobi wszystko, aby przetrwać. Zetknięcie się z żołnierzami II Korpusu oraz budząca się miłość do sanitariuszki Poli sprawią jednak, że Jędrek przejdzie głęboką przemianę. Wkrótce na froncie ma dojść do decydującego ataku na broniony przez niemieckie oddziały klasztor położony na wzgórzach Monte Cassino – ta spektakularna bitwa zadecyduje o życiu wielu żołnierzy i dalszym ataku armii aliantów we Włoszech oraz zmieni na zawsze życie Jędrka.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Niedz
28/04
Dozorca w Japonii docenia uroki prostego życia.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Pon
29/04
Wt
30/04
Nastoletni Youtuber zostaje wysłany na wieś do dziadka z zadaniem by nagrać filmowy list do kosmitów.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Niedz
28/04

Żegnaj Julio

Wadaean Julia
1h 56m
Opowieść o więzi między dwiema kobietami i odkupieniu za popełniony przed laty występek rozgrywa się w stosunkowo niedawnych, burzliwych czasach, kiedy mieszkańcy Sudanu Południowego walczyli o regionalną autonomię od rządzącej arabskiej Północy. Po tragicznej śmierci męża młoda Julia i jej synek Daniel lądują na ulicy, aż zostają przygarnięci przez Monę, dobrze sytuowaną byłą piosenkarkę. Służąca i półsierota zostają stopniowo zaakceptowani jako członkowie rodziny, a Mona i Julia stają się nierozłącznymi powiernicami. Nawet szokujące wydarzenie z odległej przeszłości, o którym wie tylko jedna z nich, wydaje się całkowicie zapomniane.

Francja

Niemcy

Szwecja

Egipt

Sudan

Arabia Saudyjska

Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Pon
29/04

Ojcze nasz, diabeł

Mon Père, le Diable
1h 47m
Marie, niezwykle zdolna szefowa kuchni w domu opieki dla seniorów w niewielkiej francuskiej miejscowości, stara się prowadzić ciche i spokojne życie skupione przede wszystkim na pracy. Wszystko zmienia się, gdy do ośrodka przyjeżdża charyzmatyczny ksiądz z Kinszasy, w którym rozpoznaje przywódcę grupy zbrojnej, odpowiedzialnego za spalenie jej wioski, zamordowanie rodziny i zrobienie z niej, kilkunastoletniej wtedy dziewczynki, żołnierza. Od tego momentu jedynym celem Marie będzie zemsta i zabicie człowieka, który zrujnował jej życie i przez którego musiała uciekać ze swego kraju.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Pon
29/04

Sira

2h 2m
Apolline Traoré pokazała w swym filmie historię zła i przemocy dokonywanej na ludności cywilnej, która niestety staje się częścią naszej codzienności, tej zupełnie bliskiej, jak i tej rozgrywającej się w dalekich zakątkach globu. To z jednej strony bardzo realistyczny i brutalny obraz ukazujący działania islamskich terrorystów, z drugiej portret młodej dziewczyny, Siry, która po utracie wszystkiego co najcenniejsze oraz porwaniu i gwałcie, których padła ofiarą, nie upada na duchu i walczy o przetrwanie w trudnych warunkach pustynnego Sahelu. To jeden z tym filmów, które powinien zobaczyć każdy i każda z nas.

Francja

Niemcy

Senegal

Burkina Faso

Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Niedz
28/04

Banel i Adama

Banel et Adama
1h 27m
Młoda para w Senegalu musi zmierzyć się z dezaprobatą ze strony ich odległej wioski.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Wt
30/04

Mrówki i pasikonik

The Ants & the Grasshopper
1h 14m
Anita Chitaya to rolniczka, liderka i edukatorka lokalnej społeczności w Malawi, działająca na rzecz organicznych upraw, edukacji dotyczącej zmian klimatycznych, a także równouprawnienia. Razem z Esther Lupafyą, która również walczy o sprawiedliwą i lepszą przyszłość dla swej rodziny i społeczności, udają się do USA, aby porozmawiać z tamtejszymi farmerami, politykami oraz przedstawicielami czarnych społeczności. Czy Amerykanie dostrzegają kryzys klimatyczny i mają świadomość, jakie skutki powoduje on w krajach afrykańskich? I czy problemy ludzi z Malawi w ogóle ich interesują? To tylko niektóre z pytań, na które będą starały się uzyskać odpowiedzi bohaterki dokumentu Raja Patela i Zak Pipera.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Niedz
28/04
C.J. "Fiery" Obasi snuje opowieść o niewielkiej wyspiarskiej wiosce Iyi, w której wszyscy są szczęśliwi i żyją w pokoju, wyznając kult morskiej bogini zapewniającej im wszelkie dobra - Mami Waty. Niektórzy mieszkańcy skarżą się jednak na konieczność oddawania swych plonów w ofierze i brak udogodnień cywilizacyjnych oraz poddają w wątpliwość działanie medium, przez którą bogini przemawia. Wykorzystuje to nieznajomy Jasper, który pojawia się na Iyi i uruchamia ciąg zdarzeń, doprowadzając do zburzenia spokoju, skłócenia mieszkańców i wprowadzenia przywództwa opartego na przemocy.
Sprawdź seanse tego filmu na inny dzień
Wt
30/04

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones