PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770714}
6,3 2 509
ocen
6,3 10 1 2509
Agent: Gwiazdy
powrót do forum programu Agent: Gwiazdy

Czyżbyśmy zaczęli mieszać sztukę filmową z reality show? :( Ubolewam...

cold_dog

Też się zastanawiam nad tym, co TO tutaj robi. A profili spektakli telewizyjnych, nadal nie ma :(

ocenił(a) program na 8
unhappyperson

Nie powiecie mi że taki Oświemiński np wiedział kto jest agentem i wszystko co robił było udawane. Bez przesady

cold_dog

Podpisuję się pod tym. Aż oczy mi wyskoczyły z orbit, jak to dzisiaj tutaj zobaczyłam, wchodząc ze strony Antoniego Królikowskiego. Ale po nitce do kłębka, trafiłam na jeszcze większe kuriozum na tym portalu, czyli na "Magiel towarzyski". Myślę, że idąc dalej tym tropem, jeszcze niejedno by mnie o wiele bardziej zaskoczyło. Jednak dam sobie spokój, bo szkoda czasu. Co do umieszczania spektakli TV, to bardzo dobry pomysł. Już nie raz czegoś tutaj szukałam i - jak to się mówi - pocałowałam klamkę :/

cold_dog

Dla mnie jest to jeden z najbardziej żałosnych programów tv. Oglądanie celebrytów, którzy świetnie się bawią, czasem popłaczą jak się zmęczą a na koniec każdego odcinka klasóweczka. Emocje jak na grzybach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones