Program

Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami

2005
1 godz. 35 min.
4,0 1 626
ocen
4,0 10 1 1626
27
chce zobaczyć
Polscy celebryci wraz z profesjonalnymi tancerzami walczą na parkiecie o tytuł najlepszej tanecznej pary. Więcej Mniej
Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Absolutny hit tej wiosny. Show, na który wszyscy czekali aż dwa lata. "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" właśnie wraca do Polski w nowej odsłonie, z nowymi gwiazdami, które narodziły się w ciągu ostatnich dwóch lat. Dobór gwiazd i skład jury zaskoczy wszystkich. Będą widowiskowe popisy taneczne, ale i kontuzje. Zgubione w czasieAbsolutny hit tej wiosny. Show, na który wszyscy czekali aż dwa lata. "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" właśnie wraca do Polski w nowej odsłonie, z nowymi gwiazdami, które narodziły się w ciągu ostatnich dwóch lat. Dobór gwiazd i skład jury zaskoczy wszystkich. Będą widowiskowe popisy taneczne, ale i kontuzje. Zgubione w czasie treningu kilogramy, ale i z pewnością skradzione serca. Tiule, koronki i cekiny oraz pot, otarcia i ogromna satysfakcja. Efekty zobaczymy już od 7 marca w piątkowe wieczory w Polsacie! "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" to największy i najpopularniejszy format telewizyjny BBC Worlwide Productions. Widowiskowe show, które w ciągu 10 lat od premiery zrealizowano w 27 krajach na 6 kontynentach! Został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa jako format telewizyjny, który odniósł największy sukces. "Dancing with the Stars" może się poszczycić wieloma najważniejszymi nagrodami na rynku telewizyjnym. 11 nagród Emmy, dwie nagrody publiczności (People's Choice Awards). Był aż 91 razy nominowany do wszystkich prestiżowych nagród telewizyjnych na świecie w najróżniejszych kategoriach: od najlepszego montażu, po scenografię, muzykę, osobowość telewizyjną czy choreografię. "Dancing with the Stars" gromadzi przed telewizorami wielomilionową widownię na całym świecie. W samym USA widownia tanecznego show sięgnęła 25 milionów widzów!

studio
Telewizja Polsat / TVN
tytuł oryg.
Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami
inne tytuły
Beata Tyszkiewicz zrezygnowała z roli jurorki w dwudziestej pierwszej edycji programu ze względu na problemy zdrowotne. Została zastąpiona przez Olę Jordan.
Oceana przez kilka odcinków 11 edycji tańczyła w stanie zaawansowanej ciąży, jednak podczas 8 odcinka ostatecznie zrezygnowała z dalszego udziału w programie.
Po ogłoszeniu wyników 7 odcinka 11 edycji, Artur Barciś zrezygnował z dalszego udziału w programie z powodu kontuzji, której uległ podczas przygotowań do występu.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych