PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10006079}

Jestem Georgina

Soy Georgina
161
chce zobaczyć
Jestem Georgina
powrót do forum programu Jestem Georgina

Zastanawiam się jak to możliwe, żeby patrzeć na to samo i widzieć zupełnie coś innego. Byłam w szoku czytając poniższe komentarze.

Ludzie je piszący nie mają pojęcia jaką robią SOBIE krzywdę swoimi przekonaniami i podejściem do takich ludzi jak Georgina, ale cóż - nie moja sprawa i nie o tym będę tutaj pisać.


Georgina.
Po pierwsze - niech osoby komentujące i hejtujące spróbują zwrócić na siebie uwagę osoby sławnej o takim statusie jak Ronaldo.
Hm... pewnie by się nie udało.
Ale fakt, że Georgina ma na tyle ciekawą osobowość i jest na tyle zadbaną i ładną kobietą, że jej się to udało - umyka już chyba każdemu.
Więc to jest JEJ ZASŁUGA - na nikogo z Was Ronaldo (czy ktokolwiek inny jego pokroju) nawet by nie spojrzał.

Po drugie - jak można powiedzieć o tej kobiecie, że jest pusta??? Dostaje nagrody za działalność charytatywną ! Osobiście jeździ do tych ludzi OD LAT - a nie "tylko" wysyła pieniądze. Ludzie ją kochają i to wszystko było właśnie widać w filmie.
Jeśli ktoś chciałby zobaczyć "puste" laski, to zapraszam do obejrzenia "Żon Miami" - tam można takie znaleźć.


Po trzecie - Georgina pracuje. A chyba jesteśmy zgodni co do tego, że by nie musiała.
Jeśli pracuje jako modelka to helloooo ! chyba jest logiczne, że zajmuje się modą i wybiera ubrania i że to jest WAŻNE. Z pewnością nie ma tyle pieniędzy co Ronaldo, ale zapewne jakieś pieniądze ma i to nie małe (wystarczy spojrzeć na jej Instagram i zobaczyć jakie marki promuje) i przynajmniej korzysta ze swoich, ale nie tylko wyciąga od męża.

Do tego pomaga (zapewne bezpłatnie) Ronaldo prowadzić jego biznesy (a zapewne nie wszystkie żony "bogaczy" mają takie predyspozycje).

Po czwarte - rodzina. Widać, że kocha wszystkie swoje dzieci - również te, które biologicznie nie są jej. Daje im wszystkim dom i poczucie bezpieczeństwa. Przynajmniej mają matkę! Spędza z dziećmi tyle czasu ile może - z jakiej racji ktoś to ocenia i mówi, że za mało? A kto powiedział, że musi być z dziećmi 24h na dobę?? Większość rodziców spędza ze swoimi dziećmi po 2 godziny dziennie, bo pracują i jakoś nikt ich nie ocenia - ale tutaj wypomina się, że Georgina pracuje! A jakby nie pracowała, to by było, że nie pracuje...

Po piąte - Georgina urodziła się w skromnej rodzinie, w której się nie przelewało. To że zrobiła taki milowy krok w swoim życiu i jest tu gdzie jest teraz również jest JEJ SUKCESEM. Dzięki temu jaką była osobą i co sobą reprezentowała - zwróciła na siebie uwagę Ronaldo i ją UTRZYMAŁA aż do dziś.


Po szóste - Ronaldo ZDECYDOWANIE ZYSKAŁ mając ją u boku, a nie jak ktoś niżej napisał - stracił.
W filmie widać wyraźnie, że Georgina oprócz bycia partnerką słynnego piłkarza ma swoje własne życie, zainteresowania, przyjaciół i rodzinę - nie wisi na nim i nie uzależnia swojego szczęścia od partnera - co także jest jej dużym plusem.
I żyje u boku człowieka, którego często nie ma - a nie każda kobieta (szczególnie te zaborcze i nie mające własnego życia) by coś takiego wytrzymała. To tylko świadczy o jej sile - czyli kolejny plus dla Georginy.



Podsumowując - ludzie piszący negatywne komentarze na temat Georginy to ludzie zazdrośni, którzy sami nigdy niczego nie osiągnęli, nie mają pojęcia o pieniądzach bo ich nigdy nie mieli, a do tego poprawiają sobie humor krytykując innych - nic dodać nic ująć, tylko współczuć.

Polecam obejrzeć cały serial. Georgina jest wspaniałą kobietą o wielu talentach.
Niech każdy spróbuje osiągnąć jej poziom choć w jednej sferze, a potem niech się bierze za ocenianie.

Orlanda_fw

Ja się zupełnie zgadzam z komentarzem powyżej. Nie rozumiem komentarzy tutaj i nie mogę ich czytać. Na siłę wszyscy chcą aby była kimś, ale nie zdają sobie sprawy że ona już jest kimś tylko zazdrośni ludzie muszą swoje 5 groszy. Ma rodzinę, Ronaldo, swoje życie z pasją - zajmuje się modą, modellingiem i pomaga biednym. Nie musi tego robić a jednak robi. Ale to trzeba mieć inne myślenie oglądając taki serial a nie z perspektywy osoby którą boli d...a bo ktoś ma więcej kasy.

Orlanda_fw

Ale fakt, że Georgina ma na tyle ciekawą osobowość i jest na tyle zadbaną i ładną kobietą, że jej się to udało - umyka już chyba każdemu. - Po trzecie - Georgina pracuje. A chyba jesteśmy zgodni co do tego, że by nie musiała.

To czy jest ładną kobietą, jest rzeczą gustu, nie znam jej prywatnie, dlatego też nie będę oceniał jej osobowości, a to, że zarabia na siebie, to uważam, że są to wystarczające powody, aby akurat o tej Pani tworzyć film dokumentalny, ponieważ jeżeli Netflix będzie brał dalej pod uwagę te wymienione przez ciebie kryteria, to powinien tworzyć film dokumentalny o każdej kobiecie zarabiającej na modelingu.

ocenił(a) program na 10
Orlanda_fw

Podzielam komentarz wyżej i również nie rozumiem tych negatywnych komentarzy. Serial bardzo mi się podobał, a Giorgina to kobieta o wielu talentach, piękna, kochająca matka, kobieta, przyjaciółka i do tego nie wywyższa się, pomaga innym. Wiele razy się wzruszałam na serialu, coś pięknego jakie ma serce. Dawno mnie tak żadne reality schow znane osoby nie zachwyciło

Sisi1983_filmweb

również podzielam zdanie tych fejkowych kont wyżej. Zastanawiam się czym kierowała się Akademia Oscarowa nie dając żadnej statuetki temu arcydziełu. Czy jest możliwość aby napisać jakiś protest na ten temat-a może już powstał? Również jak pisał/pisała sisi płakałam/płakałem co chwilę oglądając ten serial ,nie wiem tylko czy odcinki mnie tak wzruszyły czy cebula którą tarkowałem/am. Jak kobieta mająca kilkanaście milionów na koncie może jeszcze pracować i mieć czas na robienie zdjęć na twittera/instagrama/tik toka/tindera/badoo/facebooka/naszą klasę ten serial to arcydzieło i również nie rozumiem tych nieprzychylnych komentarzy zazdrośników

ocenił(a) program na 3
Orlanda_fw

Jakbym miała czekać dwie godziny na lotnisku to odwołałabym podróż. Im dalej tym bardziej pusto...

ocenił(a) program na 1
Orlanda_fw

Nie kwestionujemy tu ewentualnej dobroci tej dziewczyny. Fajnie sobie żyje, ma rodzinę etc.. Nadal mamy jednak prawo ocenić ten dokument pod kątem wartości artystycznej. Wydarzenia z jej życia, przekrój dnia.. to wszystko jest płaskie, nieinspirujące i nie ma to nic wspólnego z hejtem.. Nie będę tu mówić o swoistych „wisienkach na torcie” w stylu: „latem kocham jeść lody”, „uwielbiam wszystko: buty, torebki, ubrania”, „fajnie ze będzie miała dziewczynkę, bo będzie mogła ubierać ją w sukienki, a przecież kocha sukienki”.. To jest mdłe i podobnie jak 365 dni mogłoby być jednym długim, nudnym teledyskiem z obrazami luksusowych akcesoriów w tle.

Orlanda_fw

'Krytykujecie, więc jesteście zazdrosnymi hejterami' - typowe gadanie osób z wybujałym ego i ich fanatyków

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones