PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10031635}
6,2 514
ocen
6,2 10 1 514
Outlast: Razem po wygraną
powrót do forum programu Outlast: Razem po wygraną

Widać że ekipę psychologów netflix zatrudnia świetną. Kolejny reality show w którym wyciskają z ludzi max (wyraźnie widać że na pewnym etapie poszli za daleko i wcisnęli przycisk STOP). Tak czy inaczej świetna zabawa- czekam na kolejne sezony.

Bartus0077

Albo wszystko jest po prostu ustawione. Bardzo podobny show: "Survivor" organizuje castingi na ogromną skalę i nie jest w stanie znaleźć osób robiących tak dobre "setki", tutaj dostajemy piękne wypowiedzi, ujęcia na twarz właśnie wtedy kiedy trzeba, no cud miód...aż nierealne

Milionowski

Wygląda na totalną ustawkę, piękne ujęcia z różnych stron, wszyscy czyści, w czystych ciuchach, umyte ułożone fryzury, bawią się w podchody a nie w przetrwanie. Pierwsze dwa odcinki zachęciły ale potem to już totalna ściema.

anna_kap_

Chyba koleżanka za szybko zrezygnowała lub oglądała co innego,ja obejrzałem całość i jest bardzo dobre

pawel_8412

Obejrzałam do końca.

ocenił(a) program na 3
anna_kap_

Anna ma zdecydowaną rację, największym problemem jest tutaj Netflix, pomysł na Reality Show jest świetny, ale wykonanie nierealne. :)

Bartus0077

Przez te dwie wariatki od połowy sezonu skupiałem się tylko żeby jak najszybciej odpadły albo przynajmniej połamały nogi

ocenił(a) program na 6
Chwastos

Totalnie miałem to samo odczucie. Jill i Amber to takie ameby umysłowe że masakra. Gdybym był na miejscu Javiera przy akcji z tratwą to bym Je chyba potopił...

ocenił(a) program na 3
Sasmi

Po to są, polaryzowanie, niestety Netflix. XD

Chwastos

miałam to samo.... ale w opinii poszłam dalej, to psychopatki... a jedna z nich jest instruktorką jogi? lol

mnm_marzena

To zwykłe lesby

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones