PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10036474}
7,2 353
oceny
7,2 10 1 353
The Traitors. Zdrajcy
powrót do forum programu The Traitors. Zdrajcy

Sama Olga zostawiła samych pustaków z wyłączeniem Manae , i wyeliminowała mocnych przez co finał był nudny. Wolałbym żeby wygrała Olga i nie musiałbym oglądać szyderczego uśmiechu stanleya po wyeliminowaniu Manae.

Grzegorz_Wisniowski

Ja już myślałem, że Oldze się uda. Odcinek finałowy był tak jak mówisz nudny, a już konkurencja finałowa to jakiś żart.

Grzegorz_Wisniowski

Mam to samo odczucie. Najlepsi zawodnicy odpadali na początku a na końcu zostawali przeciętniaki, którzy przez większość gry pierdzieli w stołek i nic nie robili, tylko się podłączali pod głosowanie. Oglądanie rozkmin Joanny a wcześniej Renaty było wciągające. Niestety wychodzi na to, że w tym programie najlepiej się nie wychylać, być bezbarwnym.

ocenił(a) program na 8
waydack

Dokładnie. Silne osobowości po odpadaly na początku. Co do finału to się trochę nie dziwię , mimo sympatii do tej dziewczyny to Manae typowala losowych ludzi na eliminacjach, średnio pomagała w konkurencjach i prawie wygrała główną nagrodę.

ocenił(a) program na 8
Meartin

Myślę, że fajna opcją by było jakby wprowadzić do gry szeryfa (który mógłby w sekrecie bronić ludzi przed eliminacją), albo pozwolić grupie aby wytypowała 1 osobę której przydziela tarcze. To by chroniło tych najaktywniejszych przed wczesnym odpadnięciem z ręki zdrajcow, przynajmniej do czasu kiedy mieliby zaufanie większości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones