program

Top Gear

2002
1h
8,9 7 251
ocen
8,9 10 1 7251
Prowadzący rozmawiają o wszystkim, co jest związane z samochodami, w swoim własnym, często kontrowersyjnym stylu. więcej mniej
Top Gear zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Bezczelny, zabawny i nieprzekupny magazyn motoryzacyjny poddaje testom kolejne wozy, by dowiedzieć się, ile naprawdę są warte. Jeśli chcecie suchych informacji na temat samochodów, zmieńcie kanał, ale jeśli chcecie sprawdzić czy dany samochód jest fajny - dobrze trafiliście. Pełno tu niesamowitych wyczynów, zwariowanych wyzwań i raportówBezczelny, zabawny i nieprzekupny magazyn motoryzacyjny poddaje testom kolejne wozy, by dowiedzieć się, ile naprawdę są warte. Jeśli chcecie suchych informacji na temat samochodów, zmieńcie kanał, ale jeśli chcecie sprawdzić czy dany samochód jest fajny - dobrze trafiliście. Pełno tu niesamowitych wyczynów, zwariowanych wyzwań i raportów specjalnych. Program jest realizowany z pasją, poczuciem humoru i bardzo przystępnie. Nie ma tu nudnych statystyk ani niezrozumiałych pogadanek o rozrządzie czy ciśnieniu w oponach. Jest za to sporo wygłaszanych z pełnym przekonaniem opinii oraz mnóstwo rozrywki. Samochody są tu punktem wyjścia dla wielkich wypraw i przesadnie ambitnych projektów, a czasami stanowią po prostu pretekst do przeróżnych wygłupów. Relacje między prezenterami (Jeremym Clarksonem, Richardem Hammondem i Jamesem Mayem) stanowią o uroku programu. Panowie są wobec siebie szczerzy, umieją się dzielić swoimi pasjami, skorzy są do najbardziej szalonych wygłupów. Usiłują przegadać jeden drugiego, zakładają się o najprzeróżniejsze rzeczy, konkurują ze sobą, ale i najwyraźniej się lubią - i nieraz pakują się w sytuacje tak nieprawdopodobne, że nie wymyśliłby ich żaden scenarzysta. Łączy ich prawdziwa przyjaźń, nic więc dziwnego, że są zachwyceni, że mogą spędzać mnóstwo czasu razem, zajmując się swoją motoryzacyjną pasją i w dodatku dostają za to pieniądze!

studio
British Broadcasting Corporation (BBC)
tytuł oryg.
Top Gear
inne tytuły
Po tym jak Jeremy Clarkson został zwolniony, pozostali prowadzący - James MayRichard Hammond opuścili program.
Pierwszą osobą, która wcieliła się w Stiga był kierowca Perry McCarthy.
Zdjęcia do programu były kręcone w Dunsfold (Anglia, Wielka Brytania).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Najlepsze teksty

ocenił(a) program na 8

Mój to Clarkson na temat Stiga, niestety nie pamiętam który odcinek:

"Samochód ten przetestuje nasz kierowca. Mówią o nim, że w swoim portfelu nosi zdjęcie portfela. My wiemy o nim tylko, że nazywa się Stig." :)

6 lat temu

ocenił(a) program na 10

6 lat temu 4 razy bezskutecznie probowalem dodac ten program do filmwebu co bylo dziwne ale widze moderatorzy i inne ssaki wysoko polozone zmienily zdanie ot tak sobie. Paranoja!!!

Uwielbiam tą serię i często do niej wracam, a do "oglądania w tle" przyjemniejsza jest wersja z lektorem na której nie muszę się w żaden sposób skupiać.
Ale jak słyszę to tłumaczenie na polski to mnie czasem trafia, i mam ochotę znaleźć tego gamonia który wziął się za tłumaczenie nie mając pojęcia o motoryzacji... E...

więcej

dla innych stacji telewizyjnych obejrzałem wszystkie odcinki 22 serii i myślę osobiście że Clarksson jest genialny - to prawdziwy znawca samochodów. Trójka prezenterów dobrała się znakomicie.

Jedyna wada

ocenił(a) program na 9

Po obejrzeniu wszystkich odcinków, zauważyłem jedną wadę która nie raz toczyła mi "pianę z pyska".
Według programu, brytyjska motoryzacja jest po prostu doskonała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones