komentarze 26

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
Voytash89
Myśl o kooperacji Nokii i Microsoftu w tworzeniu potężnego smartphone'owego N-Gage'a AKA handheldowego XBoxa jest naprawdę fajna. ;)
Boromi
@projektlandi: Jestem wieloletnim fanem produktów Nintendo z naciskiem właśnie na sprzęty przenośne ale to nie znaczy że nie widzę ich słabości. To, że stwierdziłem olbrzymie dysproporcje w mocy obliczeniowej ich i konkurencji, nie powinno być odczytywane jako potępienie tej strategii. Zauważ, że przez cały odcinek przewijało się stwierdzenie, że konkurencja poległa ofertą gier. Sukcesy bigN są więc powodem do radości, bo stanowią jednoznaczny sygnał, że wciąż bardziej zależy graczom na ciekawych produkcjach niż na technologicznym El Dorado. ;) Pozdrawiam.
projektlandi
Słusznie, forma przekazu jest nie akceptowalna, momentami czułem się fatalnie słuchając odcinka. Gruntowne zmiany są wskazane !!!! Po raz kolejny, typowa sytuacja w Polsce, Nintendo to złe a inni to" w sumie dobrzy ale nie udało się". Tak można skomentować odcinek, moje pytanie czemu? Czemu tak bardzo nam jest źle jak piszemy i mówimy o firmie( Nintendo) która tak na prawdę jest firmą z wieloletnią tradycją, kulturą, wartościami i bardzo mało zauważalne, rzetelnością. Dla wielu z was (mogę się mylić)słowa które wymieniłem mogą nic nie znaczyć ale fakt, faktem wiem o czym piszę! Ta firma więcej dobrych rzeczy wprowadziła niż tych złych. Proszę o więcej obiektywizmu.
matko, czy autor tego filmiku jest na środkach uspokajających? tak sennego, powolonego komentarza jeszcze nie slyszalem. "hiiistoooriaaa plaaatfooorm niiinteeendoooo....." o zgrozo...
ramzesik
może czas zmienić na innternet inny niż z komórki Nokia 6310i?
Telafonciek
Po około 3 minutach player mi się wiesza
tomaszdarwin
Upadliście na głowę z tym playerem - nawet reklamy się tną, obejrzeć do końca? nie mam zamiaru co chwilę odświeżać strony. Może tekst do tego podacie? Chociaż sobie poczytam...
Grzesiek_PS
Player ma spoko desing, ale to, że trzeba oglądać na 240p to masakra...
Notoryczny_filmowiec
PSP powinno rozwinąć jakąś serie gier np. Pataponów w sposób fabularny. Nintendo ma przewagę, posiada serie Pokemonów, którymi zachwycały się dzieciaki końcówki XX wiekiu. Osobiście chciałbym aby zreaktywowano serie N-GAGE Nokii. Był to jeden z najlepszych projektów które ostatecznie zarzucono. Największym problemem jest fakt, że nikt nie uczy się na błędach, a konsole przekraczają cenowo zasięg większości dzieciaków (do których tak na prawdę są kierowane gry).
zibra
należałoby komentarz przyspieszyć x2, bo jest tragicznie usypiający...
toudi91
dlaczego zadnego filmiku ni mozna obejrzec do konca?!
Malky
Filmik ciekawy ale nie mam pojeci czy dobrne do konca...juz od okolo 10 minut ogladam do 3:45 .. co za g$$ny player rwie non stop...
TheFatality
Przyjemny filmik :) Niestety nic się nie zmieniło Nintendo od paru lat wugrywa ze wszystkimi robiąc nowe Mario i Pokemony :/
khuoh
za piątym podejściem udało się obejrzeć. hura.
Jazzers
@PiterSzymczak Zmniejsz rozdzielczość filmiku do 240p. U mnie im większa rozdzielczość tym krócej mogę oglądać filmik. Mam nadzieję, że pomogłem :)
losiek_kilis
Vita wygrywa technologią, ninendo wygrywa pokemonami. Nie zdziwię się jeśli Pokemony x\y wyprzedzą jesienią GTAV.
PiterSzymczak
Kurde oglądam oglądam i końca nie obejrzałem, co to za player ;/
Jazzers
Najgorszy player w historii ludzkości...
MacDoombek
ENDmOstER - nie wydaje mi się, żadna z tych dwóch firm nie ma na tym polu doświadczenia, zaś przykład 3DS vs Vita pokazuje, że najważniejsze są dobre marki, najlepiej własne - Nintendo ma ich od groma, Sony nie.
ENDmOstER
Muszę przyznać że jeśli MS i nokia stworzyliby konsolkę przenośną to giganci z Japonii nie daliby sobie rady pozostaliby przy dużych konsolach .
vontrobian
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

zwiastuny