Odtwórz Zwiastun nr 1 1:12
Gra wideo

God of War: Ghost of Sparta

2010
8,3 2 253
oceny
8,3 10 1 2253
372
chce zagrać
{"id":"612032","linkUrl":"/videogame/God+of+War%3A+Duch+Sparty-2010-612032","alt":"God of War: Duch Sparty","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/20/32/612032/7530424.2.jpg"}
Nowy bóg wojny udaje się w niebezpieczną podróż, by rozwiązać problem nękających go koszmarów.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
God of War: Duch Sparty
Zwiastun nr 1 1:12
God of War: Duch Sparty - Zwiastun Nr 1 Odkryj prawdziwą historię tragicznej przeszłości Kratosa i zobacz, jak znalazł swoje miejsce na Olimpie. Udaj się w brutalną i niszczycielską krucjatę przez mroczny świat greckich bogów. Rozpętaj chaos przy użyciu niesamowitego arsenału nowych rodzajów broni i doskonal swoje umiejętności, wykorzystując serię nowych ciosów. Przygotuj się na rozgrywkę z najnowszymi rozwiązaniami technologii wizualnych, na lepszą rozdzielczość tekstur zapewniającą autentyczne przeżycia z rozgrywki, niesamowicie realistyczne postaci, potężny arsenał broni, nowe magiczne moce i system nawigacji.
Top gier wideo 44 komentarze
Najlepsze gry w klimacie "300"

Odkryj prawdziwą historię tragicznej przeszłości Kratosa i zobacz, jak znalazł swoje miejsce na Olimpie. Udaj się w brutalną i niszczycielską krucjatę przez mroczny świat greckich bogów, poznając przeklętą historię Kratosa. Rozpętaj chaos przy użyciu niesamowitego arsenału nowych rodzajów broni i doskonal swoje umiejętności, wykorzystującOdkryj prawdziwą historię tragicznej przeszłości Kratosa i zobacz, jak znalazł swoje miejsce na Olimpie. Udaj się w brutalną i niszczycielską krucjatę przez mroczny świat greckich bogów, poznając przeklętą historię Kratosa. Rozpętaj chaos przy użyciu niesamowitego arsenału nowych rodzajów broni i doskonal swoje umiejętności, wykorzystując serię nowych ciosów. Przygotuj się na rozgrywkę z najnowszymi rozwiązaniami technologii wizualnych, na lepszą rozdzielczość tekstur zapewniającą autentyczne przeżycia z rozgrywki, niesamowicie realistyczne postaci, potężny arsenał broni, nowe magiczne moce i system nawigacji.

kraj
inne tytuły
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Duch Sparty

  dyziorro ocenił(a) grę na 9

  znacznie lepszy od Łańcuchów Olimpu. W obie produkcje grałem na PS3 i jedynie do czego można się przyczepić to długość. Omawiana gra na tle poprzedniczki wyróżnia się urozmaiceniem rozgrywki i grafiką. Jeśli dodamy do tego spolszczenie, które jest dostępne w Duchu Sparty otrzymamy ocenę 9/10. Polecam ... więcej

  • minus

   MrMarvinPL ocenił(a) grę na 10

   jedyny minus to dlugosc gry... jest krotsza niz chains of olympus a az chcialoby sie siedziec w tym swiecie dluzej...

  • Miazga

   użytkownik usunięty ocenił(a) grę na 10

   Według mnie najlepsza gra na PSP . Świetny klimat, walka, fabuła no i angielski dubbing

  Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.