Filmweb na premierze "Ja teraz kłamię"

We wtorek w Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu "Ja teraz kłamię". Zobaczcie naszą relację z tego wydarzenia. Sam film w kinach pojawi się już w piątek.

Powiązane materiały

komentarze 22

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
AWG_AE
Przeciwko czemu Ostaszewska będzie protestować w tym filmie?
14
dziuzeppe
@AWG_AE Przeciwko własnej karykaturze, która się niestety stała...
12
alicjadsd
@dziuzeppe Bez przesady. Oprócz tego, że jest aktorką, jest też człowiekiem z poglądami. Nie bardzo zresztą wiem, jakie to poglądy są dla was takie niewygodne.
3
Ageha
@alicjadsd Jest taki utwór Kazika adekwatny do zachowania tej pani i reszty...
2
PPS
@AWG_AE Może przeciwko krowom? Krowy emitują dużo CO2.
1
Alex303
@alicjadsd Właśnie ona nie ma żadnych poglądów, będzie protestować przeciwko wszystkiemu co jest wymierzone w rząd. Kobieta jest mądra inaczej.
2
alicjadsd
@Alex303 to jest osoba bardzo inteligentna. Pochodzi z wykształconego domu, i w tym domu nauczono ja myśleć samodzielnie. A tego bardzo brakuje dzisiaj Polakom. Nie dziwie
1
Alex303
@alicjadsd Błagam - inteligenta osoba nie robi z siebie pośmiewiska przed całym internetem, robiąc cyrk z coraz to nowymi karteczkami i smutnymi minkami do czarno-białych fotografii. P.S. Tak się składa, że znam jej rodzinę.
ciosina
@alicjadsd ee tam jak dla mnie mysli typowo po warszawsku
alicjadsd
@ciosina ja nawet w Polsce nie mieszkam...Z Wwa łączą mnie tylko przyloty i wyloty z lotniska. Mieszkam w kraju, który jest po prostu normalny i tolernacyjny, i żadna Ostaszewska nie musiałaby tu przeciwko niczemu protestować, bo ludzie żyją tu wg zasady „żyj jak chcesz dopóki nikogo nie krzywidzisz”. Szczerze to jestem przerażona waszymi tu wypowiedziami. Faktycznie, bardzo mi daleko mentalnie od tego zapyziałego grajdołka, jakim się stała Polska. A jak dzisiaj sobie poczytałam o historii w IKEI, to w ogóle mi się włos na głowie zjeżył. Pewnie tez nie rozumiecie, dlaczego facet ziejący nienawiścią do ludzi został zwolniony?
wlado13
@alicjadsd czy możesz napisać jaki to jest ten normalny i tolerancyjny kraj w którym mieszkasz bo jeżeli mówisz o jednym z krajów Europejskich to taki raczej nie istnieje
1
Agatonik
@AWG_AE Przeciwko kłamstwu takiemu, kiedy porażkę ogłasza się jako sukces, a z bohaterów robi się zdrajców
Agatonik
@alicjadsd Nareszcie jakiś sensowny komentarz. Ja niestety tu mieszkam a te wypowiedzi mnie przerażają, bo nie widzę nadziei.
wlado13
@alicjadsd A czy to nie czasem właśnie w tej Bardzo tolerancyjnej Australii doszło do zamachu gdzie bez najmniejszych skrupułów strzelano do bezbronnych ludzi z dziećmi na rękach a to wszystko w czasie modlitwy. Więc zanim powiesz znowu coś o Polsce to najpierw rozejrzyj się u siebie.
alicjadsd
@wlado13 jak chcesz „błysnąć” wiedzą, to może najpierw sam sprawdź fakty. Nie, nie w Australii. Szukaj dalej.
alicjadsd
@wlado13 jakie to ma poza tym znaczenie? Szaleńcy znajda się wszędzie. Znaczenie ma to, jak na takie wydarzenia reaguje rząd i opinia publiczna. A jeszcze większe - jaki ludzie maja stosunek do siebie na co dzień.
wlado13
@alicjadsd Przepraszam, tu masz rację było to w Nowej Zelandii. Australijczyk który 27 lat nasiąkał Australijską tolerancją i normalnością pojechał sobie postrzelać do sąsiadów .
wlado13
@alicjadsd Ogólnie chodzi o to że na podstawie zachowania jednej pseudo gwiazdy Hollywood ty oceniasz całe państwo i ludzi w nim żyjących - i tu właśnie pokazałaś swój stosunek do ludzi (ja jestem pani z Australii a nie jakiś wieśniak z Polski, nie żyję w Polsce lecz wiem najlepiej jak tam jest), jednak mentalność z zapyziałego grajdołka jest tak mocno zakorzeniona w DNA że mimo chodem daje o sobie znać. Pozdrawiam
alicjadsd
@wlado13 Nic o mnie nie wiesz, poza tym, że wspieram tolerancję i wolność, no i że mieszkam teraz (ale od jak dawna? Czy na stałe? ) w Australii. Ale zadanie masz już widzę wyrobione! Przykro mi, że w Polsce, która jest i będzie moim krajem pochodzenia zawsze, ujawnia się coraz więcej takich właśnie postaw, wszystko wiedzących lepiej, krytykujących ludzi chcących żyć po swojemu (którzy jednocześnie nikogo nie krzywdzą), przesiąkniętych po prostu niechęcią, lub nawet nienawiścią do „innego”. Nie będę, szczególnie tu na Filmwebie prowadzić krucjaty wypranych umysłów, może jednak kiedyś stanie się cud i rozszerzysz kiedyś horyzonty spoglądając na świat i ludzi nie tylko z perspektywy swojego osobistego grajdołka mentalnego, z którego na razie aż biją wyraźne kompleksy, niedowartościowanie, zazdrość i agresja.
Freddie
"Murem za kłamstwami." Maja Ostaszewska.
2

zwiastuny

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię