Teaser nr 1 (polski) 2017

gatunek

produkcja

Grupa przyjaciół z Harvardu, w których wcielają się Keegan-Michael Key (Ethan), Cobie Smulders (Lisa), Annie Parisse (Sam), Nat Faxon (Nick), Fred Savage (Max) i Jae Suh Park (Marianne), mierzy się z bolączkami czwartej dekady życia, wchodząc między sobą w różne często skomplikowane relacje. "Przyjaciele z uniwerku" to humorystyczne spojrzenie na stare przyjaźnie, dawne związki i pragnienie pogodzenia dorosłego życia z nostalgią za przeszłością.
W sezonie 2 ekipę nadal więcej dzieli niż łączy. Minął już rok, odkąd cała czwórka dowiedziała się o romansie Ethana i Sam. Lisa, żona Ethana, nie daje znaku życia, Ethan jest skruszony i od roku pisze powieść z gatunku young adult, a Sam próbuje naprawić swoje małżeństwo z Jonem.
Wielkimi krokami zbliża się jednak wesele Maksa, na którym cała szóstka będzie musiała ponownie spojrzeć sobie w oczy. Gdzieś pomiędzy przyjęciem zaręczynowym, wieczorem kawalerskim a weselem przyjaciele będą musieli zapomnieć o traumatycznych wydarzeniach z przeszłości i spróbować ponownie żyć jak zgrana paczka. Czy zostawią przeszłość za sobą, czy też ponownie wkroczą na drogę, która może ich doprowadzić do końca przyjaźni?