Małgorzata Buczkowska o serialu "Zasada przyjemności"

Już dziś o godz. 21:00 na Canal+ premierę będzie miał polski serial kryminalny "Zasada przyjemności". Z tej okazji rozmawiamy z jego gwiazdą, Małgorzatą Buczkowską.
Plaża w Odessie, ciepłe popołudnie. Uwagę plażowiczów zwraca dryfująca samotnie łódka, wewnątrz której dwóch przerażonych pływaków odkrywa nagie, okaleczone ciało młodej kobiety. Tego samego dnia na Bulwarze Wiślanym w Warszawie wezwana do tajemniczej napaści policja dokonuje makabrycznego odkrycia w bagażniku opuszczonego samochodu. Czarną serię zdaje się potwierdzać kolejne dramatyczne znalezisko, odkryte przez aktorów w trakcie spektaklu na deskach praskiego teatru. Pozostawione przez morderców tropy zmuszają do współpracy trójkę śledczych z Polski, Ukrainy i Czech: Marię, Viktora i Serhija. Ruszają szlakiem ciemnych biznesów, nieuczciwych prawników, skorumpowanych polityków i zawodowych morderców... Kto wygra walkę z czasem?

komentarze 7

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
ela999
Widziałam pierwszy odcinek, bardzo przyzowicie wygląda. Aktorka strzał w 10
1
Tola101
Ja ją uwielbiam za udział w filmach Juliusza Machulskiego: "Kołysanka", "Ile waży koń trojański, "Volta". W "Zasadzie przyjemności" jest jak zwykle znakomita. Nie wyobrażam sobie, zeby nadkomisarz Sokołowską mogła zagrać inna aktorka :)
susurrement
Ależ ona jest piękna.. i ma cudowny głos. Podoba mi się. Aktorsko również ;)
mulholland_2
Świetna dziewczyna! czego swego czasu dowiódł już filmWebowy "Mój gust filmowy".
pa_kos
Oglądałem. Bardzo dobra rola pani Buczkowskiej. Czekam na kolejne odcinki
andrea_paolo_nigro
chyba coś nie załapałem. strzelali do niej na planie filmowym i ciężko jej było przekonać się że nic się nie stanie...
AutorAutor
Coś jeszcze, a właściwie ktoś jeszcze, łączy ten serial kryminalny z "GLINĄ". To oczywiście ROBERT GONERA, który przecież grał w tamtejszej produkcji jedną z głównych ról.

zwiastuny

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię