Wywiad wideo Twórcy "Magnezji" o filmie
Wywiad wideo
Twórcy "Magnezji" o filmie

"Magnezja" to rozgrywający się na przełomie lat 20. i 30., gdzieś na pograniczu polsko-sowieckim western. Reżyseruje Maciej Bochniak, twórca "Disco Polo", a współscenarzystą i jedną z gwiazd filmu jest Mateusz Kościukiewicz. Z twórcami rozmawia Jakub Popielecki.

Elle

Zwiastun nr 1 (polski)